04.03.2021 23:38
1
Zdravím vespolek,
je zde prosím někdo, kdo by mi dokázal poradit, jakým způsobem vyřešit problém zablokovaného účtu Google Merchant Center a Google Ads? Google mi neustále píše, že mi blokuje účet z důvodu: Předstírání identity.
Několikrát jsem na Google psala, aby byli tak laskaví a napsali mi, co konkrétně můj e-shop porušuje, ale vždycky mě odkážou ať si přečtu ty jejich super zásady. To jsem pochopitelně udělala, nicméně absolutně si nejsem vědoma jakéhokoliv porušení a vůbec mě nenapadá, co mám teda na webu opravit nebo změnit, aby mi účet odblokovali.
Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost, případně tip co s tím?

Díky :-)
05.03.2021 00:04
2
Co to je za eshop? Jake zbozi prodava?
05.03.2021 01:17
3
tohle odůvodnění google používá pokud vyhodnotí, že nemáš dostatečně uvedeny kontaktní a platební informace nebo přeprodáváš produkty někoho jiného a není to na první pohled zřetelné.

Je potřeba projít web, texty a url, které na eshop vedou, někdy je to důsledek přílišné optimalizace na některá konkurenční klíčová slova jiných firem. Bez adresy eshopu není možné nijak konkrétně poradit.
05.03.2021 07:21
4
Hodně časté u dropshippingu. Většinou se to dá řešit úpravami jak píše Tomášx, ale už jsem se i setkal s případem, kdy se odblokování dohadovalo asi půl roku, protože už těch dropů na mateřský shop bylo hodně a pro ně to je projekt, který nepřináší žádnou hodnotu. Nechápu, jak tímto mohou argumentovat a jak někdo může někomu tímto způsobem zasahovat do legálního podnikání, ale stalo se. Možná lidský faktor. U těch dropů to chce pořádně obchodní podmínky, mít pořádně vyplněné údaje jak na webu, tak v merchant centeru a komunikovat. Další velmi častý problém je, že máte nedostatečně na webu uvedené, jak budou reálně probíhat reklamace.
06.03.2021 00:27
5
Ano jedná se o drop e-shop. www.sperkyprovsechny.cz 
Upřímně nevím, jak mám na e-shopu dát jasně najevo, že zboží přeprodávám.. Obchodní podmínky mám přesně dle dropshipping.cz tak jak je oni vyžadují. Tak opravdu nevím, jestli do textu na hlavní stránce nějak napsat, že se jedná o přeprodej zboží nebo už opravdu netuším... Kontakty tam mám, informace pro případ vrácení zboží taky :-(