logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Programátor Typescript v globálním projektu - za podíl

hourglass
Skončil
03.04.2021 v 20:17
biders
0% odezva
1 zájemce
Prodejce
A
Vím, že ne každý si může dovolit finančně, nebo třeba i psychicky, věnovat svůj volný čas dalším projektům a dostat jen podíl. Přesto jsem si jist, že se někdo jako jsem já najde. Já pravidelně věnuji čas vlastnímu projektu a i když je to reálně zvládnutelné v jednom člověku, další lidé vnesou nové nadšení a výrazné urychlení procesu - rád vás do projektu přiberu.

O projektu
Projekt je globální s velkou cílovou skupinou (téma se týká skoro všech), projekt má za sebou fázi brainstormingu, rozmýšlení, vymýšlení, prvního technického prototypu a většinu rozhodnutí o architektuře finálního produktu. Rozmyšlený je celý postup vstupu na trh i veškeré cesty monetizace. Takže jediné co se teď musí dít je samotný vývoj. Ten se i děje a backend a část frontendu je v podstatě připravena.

Co nabízím
- Férové rozdělení podílu ve společnosti která bude vlastnit celý projekt se vším co k němu patří podle vstupních investic. Nic víc, nic míň.
- Za investici považuji tvou práci či jakoukoliv jinou přidanou hodnotu, kterou dokážeš nabídnout
- Vše spočítáme finančně (měříme si vložený čas a svůj čas férově naceníme), sečteme naše vstupní investice a finální podíl ve společnosti rozdělíme podle toho.

O vývoji, devstacku
- striktní Typescript, React.js (hooks, funkcionalní principy)
- serverless backend, GraphQL Hasura, PostgreSQL, kde se o vetsinu prace se vstupem i vystupem dat stara primo databaze, procedury, computed fields, triggery
- Apollo Client
- Gitlab, CI/CD
- JWT na autorizace, vcetne pristupu k datum pres GraphQL
- Celý systém je psaný jako offline-capable mobilni aplikace s responzivnim designem, tak aby fungovala na všech zarizenich a to jak vykonove, tak funkcne. Kompilace do regulerni apky přes Cordova - kladu důraz na výkonovou optimalizaci, tak aby vše bylo svižné i na horším HW.

Koho hledám
- Programátory v Javascriptu. Jsem ochotný věnovat čas zvyšování tvé úrovně, pokud nejsi ještě mistr, stejně jako nevadí, když jsi nedělal s Typescriptem, naučím.
- Očekávám dobrou schopnost komunikace a schopnost kompromisů po věcné diskusi.

Kdo se zatím účastní projektu
- Já, 30 let, 15 z toho aktivní programátor ve světě onlinu. Posledních 5 let hodně věnovaných Javascriptu, poslední roky i Typescript. Hodně zkušeností na poli marketingu, affiliate, obchodní zkušenosti, byl jsem součástí menších i větších týmů programátorů, včetně vedoucích pozic, mám tedy dobrou představu o vedení vývoje. Více rád sdělím osobně.
- Jeden projekt manager, který pomáhá s řízením, usměrňováním, brainstormingem a jinou potřebnou činností.

Zájem projevte v PM nebo na mail@alesi.cz
Forma je na vás.