logo
03.03.2021 14:40
1
Zdraví, dělám nový web Jídlo bez alergenů a jak už název napovídá, bude se jednat o takovou internetovou kuchařku, ve které mohou návštěvníci filtrovat jednotlivé recepty podle toho, na co jsou alergičtí. Nicméně zasekla jsem se u vyhledávání. 
Když se snažím vyhledávat jednotlivé recepty, podle jednoho kritéria, vše funguje. Nicméně jakmile přidám i druhé, vyhledávání přestane fungovat. Respektive na druhou podmínku, kterou zadám nereaguje a zobrazí výsledky, které odpovídají pouze první podmínce. Nemá s tím někdo zkušenosti a neví jak to vyřešit? :) (Konkrétně mluvím o vyhledávání na záložce recepty.)

Vyhledávání mám přes plugin [font="Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]Search & Filter. Přidávám ještě ukázku kódu, pomocí něhož volám výsledky z databáze a obrázek databáze samotné. Recepty pak vládám přes speciální databázi pro recepty vytvořenou pluginem Cooked Pro.

 [/font]
Název:  1.jpg
Zobrazení: 126
Velikost:  78,1 KB
Kód:
[searchandfilter fields ="search,cp_recipe_category,cp_recipe_cooking_method" types=",checkbox,checkbox" headings=",Alergie,Příprava"]
Děkuji, za všechny názory a rady.
P.S.: Vím, že web má mnoho chyb - aby také ne, když není ještě zdaleka hotový. Také veškeré informace na webu jsou prozatím pouze ilustrativní.

Co se právě děje na Webtrhu?

03.03.2021 17:03
2
Sorry, ale neběží ti ani SSLko, takže se nemůžeme podívat na web.
03.03.2021 17:45
3
Původně odeslal Wladass
Sorry, ale neběží ti ani SSLko, takže se nemůžeme podívat na web.
Ano, pardon. Už by měl web bez problému běžet.