logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Stavebně info web

hourglass
Skončil
01.04.2021 v 16:23
biders
58% odezva
12 zájemců
Prodejce
A+
Zdravím,

potřeboval bych poradit jak uchopit projekt, který má za cíl představit a postupně popisovat výstavbu domu krok za krokem. Chtěl bych, aby bylo možné zobrazovat nejen informace ze samotného postupu výstavby (doplněné fotkami, diskusí, anketami, radami aj.), ale také samotnou přípravou (náčrty, studie, projekt, detaily, odkazy ...).

Celek by měl také umět zobrazovat průběžné náklady na realizaci vs rozpočet. Součástí webu blog s radami, video, foto doplňky. Možnost web doplňovat o nové záložky, možnost vložení anket apod. Odkazy na různé instituce, které jsou zapotřebí pro realizaci apod.

Tvorba nad šablonou a úpravou či graficky od začátku - dle uvážení, možností, zkušeností.

Potřebuji parťáka, který bude tvořit, za stanovených podmínek, bude radit, doplňovat, ladit a nebude říkat „to nejde“, ale bude hledat cestu, aby to šlo.

Chci finančně mít zlatou střední cestu, responzivní, provázanou samozřejmě s F či Instagramem, Analytics apod. Zde bych potřeboval také vložit důvěru do někoho, kdo je schopen vše okolo založit. Prostě kompletní pomoc a to i v budoucnu pro případné úpravy webu, pokud by si to zasloužil (rozšíří se o další záložky, ankety, sekce, bude potřeba něco ladit atd.).

Redakční systém a vlastně celek si nechám rád doporučit.

Děkuji všem za info a nabídky. Posílejte nabídky, následně se pojďme spojit skrze emaily, díky MK