logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Wordpress kalkulačka + design

hourglass
Skončil
31.03.2021 v 16:54
biders
40% odezva
5 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den, poptávám tvorbu kalkulačky do wordpressu na WP-Bakery (může být surový kód + javascript). Přesný rozpis požadavkuů níže:
    Základní zadání:
1. funkcionalita jako je ve stávající předloze (pošlu samostatně) (výběr a zaškrtnutí zobrazuje průběžné ceny včetně ceny za celou zakázku)
2. výběr dané služby (pull-down) umožní vybrat podslužbu (checkbox), která se vztahuje k hlavní službě. Pokud v dané službě je předvybráno "vyberte", pak jsou checkboxy DISABLED a NEZATRHNUTY.
3. Každá služba i podslužba je "ohodnocena" dny - pod celkovou cenou se zobrazuje termín dodání (ten se spočítá tak, že se zobrazí nejvyšší hodnocení z vybraných služeb
4. Pod kalkulačkou je možnost odeslat na email - pole pro zadání emailu (nelze zadat neplatný email) a tlačítko pro odeslání. Vyplněná kalkulace se při odeslání zašle i na náš email (abychom mohli trackovat chování lidí)
5. Pod kalkulačkou je nepovinné pole pro poznámku - například pro označení zakázky, doplnění adresy nemovitosti apod. (tato informace se posílá spolu s kalkulací). Doplňující info: - Je třeba počítat s tím, že služeb může být v budoucnu více i méně (kód by měl být v tomto flexibilní, aby v případě takových změn bylo potřeba co nejméně úprav) - Stejně tak se může měnit cena/termín dodání pro jednotlivé služby a podslužby