Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

🎮 Herní Magazín s Affiliate Nabídkou Online Her Zdarma ❤️

herni-zona.cz

hourglass
Skončil
05.03.2021 v 12:19
biders
Vyhrál P*****7
Prodejce
A++
🎮 Popis projektu 🎮

Prostřednictvím této aukce nabízím herní magazín na doméně Herni-Zona.cz. Historie webu sahá až do roku 2015, kdy byl založený. Magazín aktuálně obsahuje celkem 110 originálních článků, z toho je cca 30 online her. Minulý rok proběhl kompletní redesign celého webu. Nové logo, design, náhledové obrázky a placená WordPress šablona.

Všechny hry mají originální popisky a na stránkách je vyladěné SEO. Náhled struktury her můžete vidět zde: https://herni-zona.cz/star-wars-the-old-republic/. Všechny články jsou napsané profi copywriterem. Magazín je připravený na vložení vašich affiliate odkazů na hry a reklamní bannery do sidebaru nebo článků. Ideální magazín pro člověka, který natáčí na Youtube nebo recenzuje hry, popřípadě najde tým redaktorů, kteří budou psát články. Téma her je hodně trendy a článek na dobré a aktuální téma může udělat velkou návštěvnost.🎮 Co je součástí prodeje? 🎮
  • Doména herni-zona.cz
  • Kompletní obsah webu - Premium šablona + Logo + Design + Texty
  • Pomoc s převodem na váš hosting


🎮 Důvod prodeje 🎮

Projekt jsem koupil minulý rok s vidinou toho, že bude automaticky vydělávat na affiliate hrách. Web jsem chtěl dát nejdřív dohromady, aby vypadal moderně a byl dobře dohledatelný a optimalizovaný. Investoval jsem do webu cca 40 hodin na předělání na novou prémiovou šablonu a 4000 Kč za originální texty od copywriterky.

Texty jsem následně optimalizoval. V poslední době na to už bohužel nemám čas a mám jiné a důležitější priority. Web mi zabírá místo na hostingu a nemám čas ho posouvat dál. Proto jsem se rozhodl web prodat pouze za částku, za kterou jsem web koupil + investoval do textů.

🎮 Pokud máte nějaké dotazy, tak mi neváhejte napsat a zeptat se.