logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej výdělečného jednoproduktového e-shopu

tahakovapropiska.cz
hourglass
Skončil
29.03.2021 v 23:53
Prodejce
A
Nabízím k prodeji jednoproduktový e-shop zaměřený především na studenty. E-shop jsem na Webtrhu kupoval v roce 2014 čistě ze zvědavosti (chtěl jsem si zkusit provozovat malý e-shop). Před pár lety jsem si jej nechal předělat na WordPress, který poskytuje obsahovou část (single-page-layout). Samotný provoz e-shopu zajišťuje služba Simpleshop.cz, která si bere 5 % z obratu.

Před covidem, když ještě nebyly uzavřené školy, se obrat pohyboval v rozmezí od 2 do 6 tisíc Kč/měsíc, pouze přes letní prázdniny bylo vždy hluché období. Nyní je počet objednávek podstatně nižší oproti normálnímu stavu, ale s otevřením škol by se to zase mělo zlepšit. Letos zatím přišlo jen 5 objednávek, loni to bylo 39, v roce 2019 šlo o 125 objednávek.

Součástí prodeje je doména se zaplaceným hostingem do listopadu 2021, webová aplikace na WordPressu + účet na SimpleShop.cz. Dále FB stránka s 2,5k fanoušky, YouTube kanál s jedním promo videem, Google Analytics účet, skladové zásoby (cca 250 ks) a kontakt na zahraničního dodavatele + mé know-how do startu.

E-shop je na klíčovou frázi "taháková propiska" stabilně na 1. místě na Googlu. V minulosti (před vypuknutím pandemie) jsem měl e-shop napojení na platební bránu ThePay.cz, aby mohli zákazníci platit kartou, nicméně kvůli nynějšímu poklesu objednávek (zavřené školy) jsem tuto službu přestal využívat. Až se školy znovu otevřou, lze opět očekávat zvýšený zájem o tento produkt. Další informace rád zodpovím přes SZ.