logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky jazykových služeb

Copywriter pro jednoduché články

hourglass
Skončil
29.03.2021 v 15:12
biders
81% odezva
31 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Zdravím,

hledám ještě pár lidí, co by si chtěli při/vydělávat psaním článků. Jedná se o jednoduchá témata, často ze života, ale tvoříme i nějaké zajímavosti, zmiňujeme konspirační teorie, vědecké objevy apod. Na jiných magazínech pak dámská témata, zahrada, domácnost aj.

Primárně teď potřebuji někoho, koho budou bavit aktuality (politika, všeobecné dění) a bude schopný je přepisovat běhen několika hodin. A v druhém případě hledám člověka se zájmem o armádu obecně (moderní i historickou). Opět jde spíše o obecnější články, ale když to člověka baví, je to hned vidět.

Nějaké psaní nakonec najdu ještě z oborů lifestyle, domov (spíše pro slečny/ ženy).

Kdo by chtěl psát více, je možnost dodávat klidně 10 článků denně, eventuálně více (po domluvě a dle vašich možností). Bude fajn, když celkově zvládnete alespoň 100 článků měsíčně, ale není podmínkou.

Součástí je i vložení do WordPressu a dohledání obrázků. Na vše manuál a jednoduchá pravidla, podle nichž jedeme na všech webech.

V prvním týdnu až dvou je odměna 60 Kč / NS, a bude-li práce dobrá (chci předejít odflákávání a úmyslnému natahování článků na znaky), zvýšíme na další psaní až na 80 Kč / NS, a potom uvidíme (růst se dá porad). Zároveň je možné získávat i měsíční odměny nad rámec fixní sazby.

Kdo s námi vydrží, bude mít do budoucna lepší odměnu a více benefitů.

Na splněné zadání je obecně 5 pracovních dní, ale články je třeba vkládat průběžně (takže dva např. druhý den, další dva třetí den apod.), ať to nehážete vše najednou.

Upřednostňuji fakturu, ale DPP je také možná.