logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Obchodní seznamka

Hledáme k nám parťáka

hourglass
Skončil
29.03.2021 v 15:06
biders
50% odezva
2 zájemci
Prodejce
A
Jsme 2 společníci a hledáme někoho s ambicemi do začínající finanční společnosti obchodující arbitráže a kryptoměny. Máte možnost být u zrodu něčeho „nového“ a velkého.
A to nejdůležitější? – se ziskem se dělíme férově na 3 díly! Nebudeme tě brát jako zaměstnance, ale jako parťáka.

Napíšu něco o mně:
Je mi 37 let, v roce 2008 jsem jako makléř vydělal svůj první milion. V domnění, že to bude opět tak jednoduché jsme se s dalšími dvěma kolegy osamostatnili a dělali to “po svém”. Vesměs se nám dařilo, ale žádný zlatý důl to nebyl, tak jsme šli každý svou cestou. Po 9 letech normální práce (čti, plácání se na místě) jsem si řekl DOST, vždyť ty to přece umíš! Vždyť jsi to už dělal! - vzal jsem posledních 200tis., založil s.r.o., vytvořil webovky, nechal vytvořit smlouvy od advokáta, zaplatil kanceláře v Praze a nabízel investice do virtuálních měn, tokenů, smart contractů, licencí apod. bonitním investorům. Začal jsem v únoru (2018) a v květnu (za 4 měsíce) už jsem měl vyděláno přes 4 miliony.
Zaplatil dluhy, koupil auto a doteď jsem si užíval těch “pár peněz”. Samozřejmě mě zžírá otázka, kde bych byl, kdybych v tom tenkrát pokračoval a nevykašlal se na to?!
Koncem roku 2020 jsem se ale mentálně nacházel ve fázi, kdy jsem se to rozhodl opět pořádně rozjet - tentokrát ve velkém - vše potřebné již máme zařízeno (investiční fond).
Nebudu ti mazat med kolem pusy, je to obchod jako každý jiný a nic není zadarmo, ale kdekoliv jinde budeš dělat to co u nás, dostaneš maximálně 4% z toho co přineseš – u nás se dělíme férově na 3 díly (33%), a to je ten zásadní rozdíl!
Za 1 - 2 roky si můžeme přijít na opravdu pěkný balík, možná dříve (vše záleží na tobě). Vlastní zkušenost.

Teď k věci: hledáme k sobě někoho charakterního, kdo má stejně velké ambice jako my a nebojí se zvednout telefon! - tím mám na mysli, že už jsi někdy někomu něco po telefonu nabízel a nedělá ti to problém - zbytek ti ukážu já!
Abychom si rozuměli, disponujeme unikátním know how, v rámci celkového business plánu, což nám dává konkurenční výhodu.
Pokud máš zájem, odepiš na email a napiš něco o sobě: např. co tě doteď živí/živilo, kolik ti je let, odkud jsi apod., zkrátka se mi trochu představ.

PS:

- vlastní kontakty na potenciální klienty jsou výhodou!
- aspoň základní informace o kryptoměnách opět výhodou.
- kancelář v Praze, služební telefon nabízíme i pro osobní účely.

marekmarecek111@email.cz