logo
26.02.2021 18:55
1
Ahoj,

dotaz na programátory - mám různé systémy, které spolu nekomunikují a chtěl bych mezi nimi kopírovat formuláře. Hledám nějaké originální jednoduché řešení. Např. mám účetní software, nekomunikující např. s nějakým webovým rozhraním dopravce a chci mezi nimi jednoduše na jedno kliknutí udělat to, aby se mi z aktivního okna pobral obsah formuláře a na druhé kliknutí bych to do druhého okna vložil. Má představa je, že bych tomu programu řekl, že takhle vypadá okno v jednom řešení - ten by tedy věděl, že když zmáčknu klávesovou zkratku co má hledat a když ten formulář najde, tak si uložit data. Přepnul bych se do druhého okna, zmáčkl bych klávesovou zkratku, tam by si to opět našlo příslušná políčka a tam by ta data vložil.

Existuje něco takového? Je to technicky možné?

Co se právě děje na Webtrhu?

26.02.2021 19:24
2
Kdysi jsem používal Remouse - program, kde si člověk ve smyčce naklikal co má dělat a on tak jel. Umělo to i různé posuny oken atp. Je potřeba si někdy pohrát s logikou, ale dají se s tím dělat divy.

Toto je ono:
ReMouse - Mouse Recorder, Keyboard Recorder, GhostMouse, Auto Clicker,…
26.02.2021 20:02
3
Ja vzdycky pouzival Autoit, je to scriptovaci vec, ale docela jednoducha, proste za sebou napises X prikazu, spustis to treba klavesovou zkratkou v dobry moment a ono to proste udela vsechno driv nez mrknes :)
27.02.2021 00:08
4
Já si na něco podobnýho psal rozšíření do prohlížeče, ale to už je snad 10 let.