logo
21.02.2021 20:38
1
Zdravim. Rád bych se zeptal, kde doporučujete si nechat dělat produktové obaly - papírové krabičky v různých velikostech, s designem černobílým, případně barevným.
Prodávám přírodní zubní kartáčky (tj. obal např. 20x5x3cm) a plánuji rozšiřovat sortiment o další podobné produkty. Ještě nemám určeno, jestli půjde o pouhé obaly tvaru kvádr/krychle, nebo bych tam chtěl i vlastní výřez; nebo poutko pro zavěšení v obchodech, každopádně otázka není ani tak na design - ten si aktuálně zařizuji, ale na to, kde si už připravený design nechat natisknout, jestli máte zkušenost.
Jestli je lepší v ČR, nebo v zahraničí - ne všichni dodavatelé totiž nabízí výrobu obalu na míru, aspoň při nízkých objednávkách a bylo mi řečeno, že zahraniční tvůrci produktových obalů jsou levnější .. já o tom nic nevim, tak prosim o vaše zkušenosti.
Jinak množství obalů by se mělo pohybovat v řádech stovek, až max 1000 asi v nejbližší době, víc je pro mě v současném stavu nepřiměřené.

Díky, Vítek.

Co se právě děje na Webtrhu?

28.02.2021 23:47
2
Skvělou zkušenost mám s českým výrobcem Kardo, www.kardo.cz. Vyrábí nám již několik let zásilkové kartonové krabice na míru, plus i obaly na zboží s vlastním potiskem. Jsou opravdu šikovní.

Vždy se cena odvíjí od množství. Pokud víš, že budeš odebírat do budoucna tisíce, či desetitisíce kusů, výrobí se na míru raznice, jinak se menší objemy dělají plotterem, což se prodraží.

Pro jiný projekt jsem potřeboval vyrobit dárkovou krabičku. Docela mne oslovil https://packhelp.cz/ , ale nakonec jsem se rozhodl pro výrobu v Číně, kde mi kromě samotné krabičky udělali na míru taky vnitřní vystýlku a vyšlo to cenově a časově dobře.
01.03.2021 21:09
3
Kouknu, díky.