logo

Prodám filmový web s více než 4.500 filmy a 300 seriály a 3.000 epizodami

filmovy-svet.cz
hourglass
Končí
20.03.2021 v 20:21
biders
Vyhráva r*****i

Aktuální cena
5 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
19:53
Typ webu
Komunitní web
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
1 000
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Téma
Zábava
Prodám web http://www.filmovy-svet.cz, který se věnuje filmům, hercům a seriálům. Web vám přináší opravdu detailní informace o filmech, včetně hereckého obsazení, originálního názvu, délky filmu, země původu a třeba i fotogalerii. Najdete zde i trailery k filmům, seriálům atd. U seriálů najdete počet sezón, počet epizod a i také fotogalerie a podrobné informace. / u některých /

Aktuální číslo je: 4551 filmů, 308 seriálů, 3031 epizod a 189 sezón.. Samozřejmě poroste i dále :)

Na webu je možné hledat podle názvu filmu, roku vydání, dokonce podle žánru anebo jména režiséra. Návštěvníci mohou hlasovat podle toho, jak se jim dílo líbilo a jejich hlas bude zaznamenán. Samozřejmostí je možnost diskutovat a komentovat! Na webu je také možnost díky návštěvníkům sdílet informace o filmu jako například, kde je možné stáhnout titulky, kde film zakoupit, půjčit si atd. Tyto informace musí vždy zkontrolovat admin.

Uživatel si může vytvořit účet a v něm se mu budou zobrazovat filmy, které shlédl a případně i hodnotil

Co se týká administrace je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Web dokáže najít i nejnovější premiéry filmu a připraví pro ně komplet informace a připraví je na publikování na den premiéry filmu.

Web má také aktuální mezinárodní žebříček filmů a seriálů a nechybí ani blog, pro Vaše příspěvky.

Nahrát stovku filmů s kompletními informacemi Vám bude trvat ani ne 5 minut!!

Vybudujte si filmové impérium, které si můžete " dokrášlit " k Vašemu obrazu. Web používá i SSL certifikát a je označen jako bezpečný web

Díky tomuto webu se můžete dostat na filmové a novinářské promítání, můžete začít spolupracovat s filmovými společnostmi atd.

Naleznete zde vše, co budete potřebovat..

Web je nově vytvořen, jediné co je na vás, tak je propagace


Tento web mohu nabídnout i ve verzi, která nabídne dané filmy i v plné délce / možnost placeného přístupu - pro návštěvníky a možnost mít své online " kino " /.

I to umím, ale tento web je kompletně zcela legální / včetně uveřjeněných fotografií atd. / a neměl by chybět v záložkách filmového fanouška!!!


V případě zájmu o takový i případně jiný web, prosím o kontakt!