logo

Výdělečný dropshippingový e-shop s originálním zbožím za Vaši cenu

www.superplysaci.cz
hourglass
Končí
05.03.2021 v 18:23
biders
Vyhráva p*****t

Aktuální cena
13 100

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Kontaktovat
21:34
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
651
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
500
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Dropshipping
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook
Téma
Zábava
 
Nabízím k prodeji zaběhnutý e-shop www.superplysaci.cz


Zboží je velmi originální, jedná se o mega plyšáky s unikátním a věrným vzhledem živých zvířat.
 
E-shop funguje na bázi dropshippingu, součástí prodeje i předání kontaktu na dodavatele zde v ČR. S dodavatelem je velmi dobrá spolupráce, pouze zašlete objednávku a druhý den ihned odesílá – nedržíte tedy žádný sklad! V případě zájmu je zde také možnost domluvit rozšíření segmentu zboží. Vše je na dohodě.
Marže jsou průměrně 10- 15%, ale jde o rychloobrátkové zboží, tudíž při dobrém marketingu je zde potenciál slušných výdělků.
E-shop běží na systému Prestashop 1.6 – tudíž se nejedná o žádný pronájem, platíte pouze za webhosting + doménu 1x ročně. V tuto chvíli vše zaplaceno do 4.3.2021
E-shop za dobu své existence (cca rok) vygeneroval 57 objednávek bez jakékoliv propagace, pouze jednou spuštěna reklama na FB. Průměrná výše objednávky je 1000,- Kč.
E-shop je napojen pomocí XML feedu na zbožových srovnávačích – Heureka, Seznam.

Bohužel jsem neměla a nemám čas se tomuto projektu věnovat naplno a je mi líto ho nechat nevyužitý, předávám dál. Zboží je opravdu originální, je velmi málo e-shopů s tímto typem zboží, dle mého názoru, při troše investice do marketingu má e-shop obrovský potenciál.
 
Součástí prodeje tedy je:

-         doména www.superplysaci.cz
-         e-shop běžící na systému Prestashop 1.6 – možno využít spoustu modulů například k napojení na GA, FB                 pixel apod.
-         grafika vytvořená na míru (logo, úvodní obrázek)
-         spousta nadstandardních doplňkových modulů v administraci Prestashopu (jednokrokový košík, scroll to                 top apod.)
-         kontakt na dodavatele
-         FB skupina s 503 sledujícími


V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat.


Název:  2021-02-16_220145.jpg
Zobrazení: 655
Velikost:  64,8 KB