Více informací

Hledáme PHP Programátora (až 100K + auto)

Jako posilu pro naše interní IT a vývojové oddělení hledáme zaměstnance s dobrými znalostmi webových technologií. Preferujeme znalosti, dobrou schopnost sebevzdělání a zápal pro webový vývoj.
V aktuální chvíli máme přibližně 90 interních zaměstnanců. Většina z nich využívá naše interní systémy, které jsou založeny na 3 stěžejních technologiích: PHP, MySQL a ElasticSearch.
Co budete dělat:
• správu, údržbu a úpravy aktuálních systémů - jak veřejných, tak interních
• průběžný vývoj nových systémů a produktů založených na webových technologiích
• ad-hoc datové exporty nad aktuálním databázovým schématem
Co nabízíme:
• 13. a 14. plat formou motivačního systému
• služební automobil pro soukromé účely
• možnost ovlivnit technologický směr společnosti
• příjemné pracovní prostředí na Praze 5
• fajnové kolegy a pravidelné firemní akce
Co na to potřebujete:
• znalost objektově orientovaného programování v PHP 5 a 7
• dobrou znalost relačních databází a SQL, konkrétně pak MySQL
• znalost HTML, CSS a webového JavaScriptu
• obecné algoritmické znalosti a analytické myšlení
• znalost verzovacího systému GIT
Co by Vám mohlo při výběrovém řízení pomoci:
• zkušenost s Laravel frameworkem, případně s jinými frameworky (Zend, Nette, Symfony 2, ...)
• zkušenost s Ruby
• zkušenost s VueJS
• obchodní duch - schopnost pochopit zadání po obchodní stránce
69 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 26. 8. 2020
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více