Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Hledáme Digital Sales Managera (homeoffice)

Dokážete identifikovat obchodní příležitosti? Rádi pracujete na získávání nových klientů a máte schopnost prodat navrhované řešení? Pro novou službu www.eucto.cz hledáme Digital Sales Managera.
Co bude vaším úkolem?
- budete zodpovědný za vedení celého průběhu obchodních aktivit a spoluvytváření obchodní strategie při prodeji služby e-Účto
- budete řídit obchod v rámci celé ČR
- akvizice nových zákazníků pro službu e-Účto
- prodávat můžete face to face, v rámci online hovoru nebo telefonicky
- profesionální prezentace nabídek a řešení
- smluvní uzavírání obchodních případů
- administrativní činnost spojená s vyřízením obchodního případu
Očekáváme
- zájem o nové technologické produkty
- praxe s aktivním prodejem výhodou
- schopnost dotahovat obchodní příležitosti do konce
- orientaci na výsledek
Nabízíme
- uplatnění prodejních a komunikačních dovedností
- flexibilní pracovní dobu
- jistotu, že se budete podílet na zajímavých a perspektivních projektech
- vzdělávání / certifikace v oblasti FINTECH a osobního rozvoje.
- ohodnocení podle dosažených výsledků
- pasivní příjem v podobě % z předplatného uživatelů
- práci z domova po celé ČR nebo z kanceláře v Brně a Litomyšli
- práce na ŽL
Zájemci prosím pište na office@digitalpayments.cz nebo volejte na +420 777 698 352.
33 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 6. 10. 2007
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více