DATAŘ – feedy, převody mezi e-shop platformami (PHP/MS EXCEL)

Do rozrůstajícího se týmu hledáme nového parťáka/parťačku na pozici DATA GURU.
Požadujeme:
- Základní znalost PHP.
- Pokročilá znalost MS Excel.
Náplň práce:
- validování zbožových feedu a přenos dat mezi eshopovými platformami.
- Budeš řešit pouze zadanou zakázku a její data - žádná administrativa ani komunikace s klientem, od toho máme projekťáka.
Nabízíme:
- Práce z domova, pokud ti ale více vyhovuje pracovat z kanceláře není problém - v Praze nebo Chrudimi.
- Práce na ŽL.
- Super kolektiv.
- Příležitost podílet se na významných projektech.
A kolik si vyděláš? To záleží jen na tobě. U nás si dataři vydělávají od 50 000 do 130 000 Kč za měsíc.Pokud tě tato nabídky zaujala napiš na email info@eshopguru.cz
67 zobrazení
ikona hodnoceni
3 hodnocení
členem od 22. 10. 2017
Neověřen
ikona hodnoceni
od Bronislav Pešl (13 hodnocení)
21. 12. 2020

Bezproblémová spolupráce. Doporučuji.

ikona hodnoceni
od lifefor (44 hodnocení)
13. 2. 2019

Spolupráci doporučuji 🙂 Velmi rychlá platba a excelentní komunikace.

ikona hodnoceni
od Michal Beránek (94 hodnocení)
31. 10. 2018

Rychlá komunikace i platba, vše v naprostém pořádku, mohu jen doporučit.

Další poptávky Více