Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky designu, fotografování a videa

Obrazy / ilustrace / spolupráce

hourglass
Skončil
24.02.2021 v 18:58
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Zdravím,
věnuji se digitálnímu malování obrazů a ilustrací. Dělám abstraktní malbu, dekorativní moderní obrazy, krajinu i realistické portréty. Dále kreslím ilustrace na plakáty, weby, soc. sítě apod. Ve své tvorbě mám celkem široké zaměření, nebojím se experimentovat a zkoušet nové věci a tímto, bych zde chtěl nabídnout své služby.
Pokud hledáte jedinečný dárek pro své blízké, chcete někomu udělat radost, chcete si oživit pracovnu nebo Váš domov, klidně mě kontaktujte a můžeme se pobavit o Vaší představě. Nenabízím jen namalování obrazu nebo portrétu, nabízím Vám kus sebe. Něco, co je jedinečné a nikdo jiný, mít už nebude. Pokud pro Vás namaluji obraz, zaručuji se, že nikdy nebude reprodukován. Zkrátka co kus, to originál. 
Také bych zde chtěl nabídnout spolupráci v rámci kreslení ilustrací. Ať už hledáte někoho kdo Vám nakreslí doprovod k příběhu nebo obal na knihu, případně potřebujete někoho, kdo Vám navrhne potisky, plakáty či vytvoří ilustrace na webové stránky nebo sociální sítě, jsem Vám plně k dispozici.
Pár ukázek z mé práce mám na svém webu, v tuto chvíli web ještě ladím a proto není portfolio úplné a bude se průběžně měnit. Tak se prosím nezlobte, že je těch ukázek zatím málo. Kontaktní údaje jsou platné :)
Děkuji za přečtení, přeji Vám hezký den a budu se těšit na případnou spolupráci.
PS: V případě, že by Vás napadla i nějaká jiná forma spolupráce k využití mých zkušeností, klidně se také ozvěte :)
S pozdravem, 
František Herbrich
www.frantisekherbrich.com