logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Mladý Nette senior programátor hledá zajímavé projekty

hourglass
Skončil
03.02.2021 v 11:09
Prodejce
A
Čt
Dobrý den,

jsem studentem vysoké školy oboru Softwarové inženýrství, a hledám nějaké zajímavé projekty ke kterým bych mohl přiložit ruku k dílu.

Mám za sebou mnoho projektů na kterých jsem buď participoval nebo přímo jsem je vyvíjel sám. Zabývám se převážně vývoj informačních systémů, e-shopů a jiných zajímavých webových projektů.

S čím vám mohu pomoc?

Dokážu vytvořit kvalitní a bezpečný backend, který šlape jako švýcarské hodinky. Nejraději mám kombinaci samotného Nette spolu s balíčky ze Symfony jako je Doctrine nebo jiné komponenty, ze kterých se staví robustní aplikace.

Když samotné PHP nedává smysl, rád si sáhnu i pro jiné technologie jako je RabbitMQ, Redis, ElasticSearch nebo další zajímavé technologie.

Stál jsem také u zrodu několika proměn z myšlenky na samotný projekt, tak že rád pomohu i s poskládáním a vedením vhodného týmu na samotném projektu.

Ve volném čase, když nezaháním nudu sportem, tak se zabývám bezpečnostní aplikací a umělou inteligenci postavenou nad Keras nebo TensorFlow.

S čím pomoc neumím?

Nezabývám se designem ani kódováním. Neumím bohužel vytvořit responzivní design a ani vytvořit líbivé logo. Nicméně mám kolem sebe mnoho lidí kteří toto umí, a rád je doporučím.

Nejraději komunikuji přes Slack nebo iMessage. Pro správu úkolu používám dle velikosti projektu od Trella až po Jiru/YouTrack. Na kódu využívám GitLab kde ujíždím na CI/CD.

Hledám projekty s minimální alokací 15 hodin / týdně s trváním alespoň 2 měsíců a s fakturací na IČO.

Zakládám si na transparentní a férové spolupráci.

Filip Šedivý
https://filipsedivy.cz
mail@filipsedivy.cz