logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky obchodu a marketingu

Hledá se parťák s vysokými ambicemi

hourglass
Skončil
22.02.2021 v 18:50
biders
100% odezva
5 zájemců
Prodejce
A
Čt
Je mi 37 let, v roce 2008 jsem jako makléř vydělal svůj první milion. V domnění, že to bude opět tak jednoduché jsem se s dalšími dvěma kolegy pokusil osamostatnit a dělat to “po svém”. Vesměs se nám dařilo, ale žádný zlatý důl to nebyl, tak jsme šli každý svou cestou. Po 9 letech normální práce (čti, plácání se na místě☺️) jsem si řekl DOST, vždyť ty to přece umíš! Vždyť jsi to už dělal! - vzal jsem posledních 200tis., založil s.r.o., vytvořil webovky, nechal vytvořit smlouvy od advokáta, zaplatil kanceláře v Praze a nabízel investice do virtuálních měn, tokenů, smart contractů, licencí apod. bonitním investorům (více informací sdělím kdyžtak na osobní schůzce). Začal jsem v únoru (2018) a v květnu už jsem měl vyděláno přes 4 miliony.
Zaplatil jsem nějaký dluhy, koupil auto a doteď jsem si užíval těch “pár peněz”. Samozřejmě mě zžírá otázka, kde bych byl, kdybych v tom tenkrát pokračoval a nevykašlal se na to 😏
Nyní se ale mentálně nacházím ve fázi, kdy to hodlám opět pořádně rozjet - tentokrát ve velkém - vše potřebné již mám zařízeno.
Založil jsem investiční fond a dostal zelenou od ČNB. Za 1-2 roky si můžeme přijít na opravdu pěkný balík, možná i dříve.

Teď už k věci: hledám k sobě někoho charakterního, kdo má stejně velké ambice jako já a nebojí se zvednout telefon! - tím mám na mysli, že už jsi někdy někomu něco po telefonu nabízel a nedělá ti to problém - zbytek ti ukážu já!
V jakékoli firmě by jsi dělal to co u mě, dostaneš 3-5% provizi, u mě 50%!
Abychom si rozumněli, disponuji unikátním know how, v rámci celkového business plánu, což mi dává konkurenční výhodu.
Pokud máš zájem a máš také nějaké kontakty na bonitní klienty/investory a jsi z Prahy, ozvi se a začít můžeme ihned!😎🤝🤑
Napiš mi a napiš něco o sobě: co tě teď živí, kolik ti je let apod., zkrátka se mi trochu představ.