Více informací

Cannafest Prague obsazuje pozici kreativce.

Hledáme kreativního grafika pro dlouhodobou spolupráci.
Náplň práce:
tvorba a aplikace vizuálů aktuálního ročníku mezinárodního veletrhu Cannafest Prague do všech potřebných výstupů
spolupráce při vytváření podoby a vizuální identity veletrhu
tvorba merchandisingu aj.
tvorba vizuálů pro další nově vznikající projekty, spolupráce při vytváření reklamních kampaní.
Požadavky:
preciznost, profesionalita, kreativita, nadšení
zkušenosti minimálně dva roky
rutinní znalost Abobe Creative Suite, Corell DRAW, případně dalších grafických aplikací
Pracovní úvazek: dohoda na ŽL, 128hod/měsíc
Pracovní doba po – čt (8 hod./den)
Pracoviště: kancelář Praha 1, Karlovo náměstí
Platové ohodnocení: 30 000–35 000 Kč s možností růstu a zajímavých bonusů.
Životopis a portfolio posílejte na nikola.hegrova@cannafest.cz.
Ozveme se všem, v případě zájmu Vás pozveme na pohovor.
28 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 21. 1. 2021
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více