logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Další nabídky

Výživový poradce a osobní trenér Tomáš Klein

hourglass
Skončil
19.02.2021 v 14:00
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
21.1.
Jmenuji se Tomáš Klein, živím se jako osobní trenér, věnuji se fitness a zdravému životnímu stylu již přes 5 let. Specializuji se na klienty se sedavým zaměstnáním. Pomáhám klientovi nastavit jídlení a trénínkový plán, který bude vyhovovat jeho časovým a fyzickým možnostem.


Jak probíhá spolupráce?


V první řadě každý je jiný a platní na něj jiný postup a v tomto duchu by se ubírala i naše spolupráce. Vzhledem k aktuální situaci spolu budeme cvičit online, hezky z pohodlí domova (předcvičuji plně online).


Každý týden pro Vás vypracuji jídelní a tréninkový plán. Plány se budou přizpůsobovat na základě dat, které získáme v prvních týdnech. Bude pro nás klíčové udržet se v pohybu dlouhodobě, proto se nemusíte bát žádného tvrdého startu.


Každý týden bude probíhat kontrola a konzultace, kde rozebereme naplňování Vašich cílů a celého programu celkově. Vždy společně probereme změny, které provedeme na Vašem plánu.


Každý týden Vám automaticky zašlu:
  • Excel tabulku s jídelníčkem
  • Rozepsaný tréninkový plán
  • Všechny konzultace jsou zdarma


Cena individuálně. Vstupní konzultace jsou zdarma.


Jak mě kontaktovat?


Stačí mě kontaktovat na tomasklein199@gmail.com, následně Vám zašlu dotazník, kde mi napíšete Vaše základní základní predispozice a informace. Následuje osobní/online schůzka, kde nastavíme start naší společné cesty. 


V případě jakýchkoliv dotazů jsem dostupný na mailu/telefonu.


Přeji hezké dny,
Tomáš Klein, osobní trenér
email: tomasklein199@gmail.com
tel: 730 100 999