logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodej projektu VyfotilaJsemSe.cz / HolkyOdVedle.cz

www.vyfotilajsemse.cz
hourglass
Skončil
19.02.2021 v 09:23
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
17.2.
Dobrý den,

dáváme k prodeji projekt VyfotilaJsemSe.cz / HolkyOdVedle.cz.

Projekt funguje tak, že na jedné straně (web VyfotilaJsemSe.cz) vykupuje od slečen jejich originální, neretušovaná a neupravovaná erotická selfies a ty následně formou placeného členství zpřístupňuje pánským uživatelům (web HolkyOdVedle.cz). 

Cílem projektu je generovat zisk především z poskytování unikátních erotických selfies v rámci „digitálního pánského klubu“. Za tímto účelem bylo vytvořené technologicky moderní, plně funkční a uživatelsky příjemné řešení pro získávání samotných erotických selfies od prověřených autorek, vč. legislativně kvalitně odladěných podmínek pro výkup i následné široké exkluzivní využití získaného obsahu, za který autorkám platíme až v okamžiku jeho kvalitativní verifikace. Vlastníme celkově již přes 3600 atraktivních erotických selfies od více než sto třiceti registrovaných a prověřených autorek. Fotografie navíc máme systematicky rozčleněné do více než 230 alb. Tento obsah lze samostatně publikovat, případně jej lze exkluzivně prodávat třetím stranám. V rámci projektu „Holky od vedle“ získaný obsah zobrazujeme v prostředí „digitálního pánského klubu“, ve kterém si jeho členové mohou kupovat různé druhy členství podle jeho délky v měsících.

Investovali jsme do projektu naše zkušenosti s vývojem webových aplikací. Investovali jsme také do samotného výkupu obsahu/fotografií, který je prováděn na základě velice kvalitního smluvního řešení (vč. GDPR), které nám umožňuje exkluzivní a velice široké použití získaného obsahu. Máme hotové veškeré smluvní podklady také k prodejní (uživatelské) části obsahu.Ověřili jsme si, že na trhu existuje poptávka jak ze strany slečen poskytovat svá erotická selfies, tak i ze strany uživatelů po tomto druhu erotického obsahu.

Projekt reálně běží na straně výkupu obsahu. Prezentační část je také dokončená a připravená ke spuštění, zde zbývá pouze integrovat platební bránu.

Vážným zájemcům zašlu kompletní představení projektu včetně technické i business specifikace.

Předmětem prodeje je tedy:
- vykoupený obsah - tedy více než 3600 erotických selfies slečen rozdělených do více než 230 alb
- databáze zasmluvněných autorek, celkem více než 130
- kvalitní zasmluvnění jak pro výkup (vůči slečnám), tak i pro prezentaci (vůči pánským uživatelům) - VOPky
- samotná webová prezentace VyfotilaJsemSe.cz a HolkyOdVedle.cz, včetně administračního rozhraní
- domény VyfotilaJsemSe.cz a HolkyOdVedle.cz

Dotazy rád zodpovím na mailu admin@vyfotilajsemse.cz nebo na tlf. 606 176 855.