logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky designu, fotografování a videa

Kompletní práce pro webovou i tištěnou reklamu, úpravy fotografií, produktová prezentace

hourglass
Skončil
17.02.2021 v 20:36
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
19.2.
Dobrý den,

jmenuji se Matěj Hora. Grafický design jsem studoval na Střední odborné škole Multimediální a propagační tvorby. Po ukončení vzdělání jsem se pracovně soustředil na tvorbu 3D grafiky pro virtuální realitu. Reklamní materiály jsem tvořil i v té době, ale naplno se tomu věnuji nyní přes tři roky. Celkově se tedy grafické tvorbě věnuji něco přes šest let.

Externě spolupracuji především s firmou Alpine Pro, pro kterou tvořím různé propagační materiály. Ať již pro web (bannery, newslettery, atd.), tak i tiskoviny (inzerce, billboardy, polepy, letáky atd.). Dále pak spolupracuji s firmou Finetime a Seagate, pro kterou přepracovávám cizojazyčné bannery do češtiny. Jelikož jde o zaběhlé firmy, mám díky spolupráci bohaté zkušenosti s korporátním designem, který musím při tvorbě dodržovat. V posledním roce jsem začal spolupracovat navíc i s firmou KSporting, pro kterou jsem vytvořil nový čistý design bannerů, tiskovin, potisky na trička a částečně i design webu. Díky tomu že běžně pracuji v časovém limitu (starty kampaní, data do tiskáren atp.), si umím dobře rozvrhnout čas a vybrat poměr časová náročnost/grafická složitost designu.

Nebudu Vás však dále zbytečně zahlcovat informacemi o tom, v kterých programech umím pracovat atp., ale kdyby Vás cokoli z toho zajímalo milerád odpovím.

Přikládám ještě náhledový výběr prací ve webové galerii: https://www.coroflot.com/beyondsanity/

Cena dohodou dle objemu práce a náročnosti. Jistě si vyjdeme vstříc.

S pozdravem
Matěj Hora