logo
14.01.2021 04:26
1
Potreboval som kamaratovi nahodit na jeho firemny apple jeden webovy projekt ktory je postaveny na node. Projekt som stiahol z git repa bez problemov, na desktop(pracovna plocha), no npm install hodil chybu ze nema opravnenia ku zlozke takze som nemohol nainstalovat ziadne zavyslosti.

Tak sme to riesili, riesili ale nic sme nevyriesili a nakoniec som mu to musel hodit na firemny ntb ktory ma windows.

Neviete ze kde by mohol byt problem?

Co se právě děje na Webtrhu?

14.01.2021 08:29
2
moc málo informací (co přesně za chybovou hlášku to vyhodilo a který přesně proces jí vyhodil?). Mac má chráněné běžné složky uživatele a musíš přistup do nich povolit v nastavení. Řešení je to dát jinám než do desktop, třeba si v profilu vytvořit složku projects...

Pak je také otázka jak jste tam to npm a node nainstalovali.
14.01.2021 10:06
3
Obecně bez znalosti co se přesně stalo. Apple ikona vlevo nahoře/system preferences/security&privacy/general... tam i bez toho, aniž by bylo potřeba otevřít zámek (který je vlevo dole) pro aplikaci změn, je zhruba po dobu jedné hodiny po snaze nainstalovat "neautorizovaný sw" přímo řádka s textem ve smyslu "povolit instalaci od nepovoleného vývojáře" nebo tak něco... zrovna včera jsem takto instaloval Selenoid.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".