logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Hledáme programátora: vytvoření importu slevových kódů pro PrestaShop 1.7

hourglass
Skončil
15.01.2021 v 12:18
biders
33% odezva
3 zájemci
Prodejce
A+
Pěkný den,

hledáme někoho šikovného, kdo by vytvořil systém pro import slevových kódů do našeho online tržiště firem, které umožňuje nabízet koncovým zákazníkům své zboží/služby. Tržiště běží na PrestaShop 1.7.

Ve zkratce, jak funguje náš systém a co potřebujeme:

- náš systém můžeme přirovnat ke slevovému portálu (nechci jmenovat ten nejznámější, ale pro představu to funguje u nás stejně - jen nenabízíme slevy)
- podnikatelé u nás nabízejí své zboží/služby a návštěvníci si je přímo zakoupí formou poukazu na kterém je naším systémem generovaný náhodný unikátní kód
- zákazník k podnikateli s tímto poukazem s kódem přijde, uplatní jej, podnikatel poskytne zboží/službu a u nás do systému zadá kód z poukazu k uplatnění u nás - daný poukaz se tak deaktivuje a nelze jej znova použít
- jelikož hodně z našich klientů (podnikatelů) jsou e-shopy, tak je pro ně lepší varianta nám své kódy poskytnout, než aby je generoval náš systém, jelikož své kódy mohou předem připravit do svého e-shopu k uplatnění a je to tak snadnější i pro zákazníky

Hledáme tedy někoho, kdo by naprogramoval pro naši administraci v PrestaShopu import kódů k jednotlivým prodejcům - konkrétně k jejich poukazům, které u nás nabízejí na své zboží/služby a pokud by si zákazník objednal jejich poukaz, tak by náš systém negeneroval náhodný kód, ale vybral jeden z importovaných kódů.

Máte-li zájem nám s tímto rozšířením pomoci, budu moc rád, když mi napíšete. Zašlu podrobnější představu, jak by to mělo fungovat, na jejímž základě můžete provést přibližné nacenění Vaší práce.

Budu rád, když o sobě napíšete pár řádek, připojíte nějakou tu referenci a zdá máte s programováním pro PrestaShop 1.7 nějakou zkušenost.

Děkuji a těším se na Vaši zprávu.

JIRKA
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".