logo
13.01.2021 21:03
1
Ahoj, měl bych trochu specifický dotaz, třeba je to úplně mimo. Ale jsem člověk, co má rád statistiky, čísla apod., a tak jsem si říkal, že by se mi líbilo mít web, který by byl tak trochu víc statistický. Konkrétně se zajímám dost o hokej, tak bych chtěl mít web, na kterém by byly statistiky z různých hokejových soutěží (NHL, KHL, ELH,...), všechny ty statistiky se dají najít na oficiálních stránkách dané soutěže, ale samozřejmě člověk se musí proklikávat a navíc jsou tam různé jazykové mutace těch webů, tak je to složitější. Čili můj dotaz zní, zda je reálné nějak čerpat data z těchto stránek na svůj web. Případně jestli je potřeba nějaká spolupráce s majiteli zdrojových stránek. V tom případě to samozřejmě nepřipadá v úvahu, určitě se se mnou nebude nikdo ani bavit. Třeba je ten dotaz úplně mimo, nerozumím tomu, tak se případně omlouvám za hloupý dotaz, díky.
13.01.2021 21:41
2
Takže něco ve smyslu livesport.cz? :)
13.01.2021 21:51
3
Nebo si můžeš prostě jen zaplatit nějaké API, třeba od https://www.enetpulse.com/ nebo řady dalších, co je poskytují.
13.01.2021 22:26
4
konkrétně mi jde třeba o hráčské statistiky, čili že si můžu vyfiltrovat například statistiky hráčů z toho a toho týmu, tam uvidím, kdo má nejvíc gólů, asistencí, odehrané zápasy, minuty, střely atd., na livesportu najdu výsledky, ale mně jde o ty hráčské statistiky (livesport má uplně jen ty základní, počet zápasů, goly a asistence), ty musím vždy najít až na konkrétním oficiálním webu ligy
14.01.2021 09:14
5
NHL dataset mozes najst napr. tu, ake su konkretne podmienky pre pouzitie dat netusim, urcite to ale pojde zistit.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".