logo
13.01.2021 21:03
1
Ahoj, měl bych trochu specifický dotaz, třeba je to úplně mimo. Ale jsem člověk, co má rád statistiky, čísla apod., a tak jsem si říkal, že by se mi líbilo mít web, který by byl tak trochu víc statistický. Konkrétně se zajímám dost o hokej, tak bych chtěl mít web, na kterém by byly statistiky z různých hokejových soutěží (NHL, KHL, ELH,...), všechny ty statistiky se dají najít na oficiálních stránkách dané soutěže, ale samozřejmě člověk se musí proklikávat a navíc jsou tam různé jazykové mutace těch webů, tak je to složitější. Čili můj dotaz zní, zda je reálné nějak čerpat data z těchto stránek na svůj web. Případně jestli je potřeba nějaká spolupráce s majiteli zdrojových stránek. V tom případě to samozřejmě nepřipadá v úvahu, určitě se se mnou nebude nikdo ani bavit. Třeba je ten dotaz úplně mimo, nerozumím tomu, tak se případně omlouvám za hloupý dotaz, díky.

Co se právě děje na Webtrhu?

13.01.2021 21:41
2
Takže něco ve smyslu livesport.cz? :)
13.01.2021 21:51
3
Nebo si můžeš prostě jen zaplatit nějaké API, třeba od https://www.enetpulse.com/ nebo řady dalších, co je poskytují.
13.01.2021 22:26
4
konkrétně mi jde třeba o hráčské statistiky, čili že si můžu vyfiltrovat například statistiky hráčů z toho a toho týmu, tam uvidím, kdo má nejvíc gólů, asistencí, odehrané zápasy, minuty, střely atd., na livesportu najdu výsledky, ale mně jde o ty hráčské statistiky (livesport má uplně jen ty základní, počet zápasů, goly a asistence), ty musím vždy najít až na konkrétním oficiálním webu ligy
14.01.2021 09:14
5
NHL dataset mozes najst napr. tu, ake su konkretne podmienky pre pouzitie dat netusim, urcite to ale pojde zistit.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".