logo

Ideální investice od 8200 Kč - mechanické prodejní automaty

hourglass
Končí
12.02.2021 v 16:41

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Lokalita
Jihomoravský
Mechanické prodejní automaty – ideální investice

Klikni ZDE na nabídku automatů a náplní

Čemu nedokáží děti odolat a co jim rodiče nedokáží odepřít? Jsou to především maličkosti jako nejrůznější sladkosti, bonbony, lízátka, žvýkačky – lákadla, která děti milují odjakživa. Láska dětí k dobrotám všeho druhu je však také velmi zajímavou obchodní příležitostí. Mechanické prodejní automaty mohou podnikateli pomoci právě tuto obchodní příležitost využít naplno. Díky celé řadě svých výhod jsou ideální investicí pro širokou skupinu podnikatelů, kterým při nízkých nákladech nabízí možnost velmi zajímavých zisků.
Název:  prodejni-automaty-mentos-surprise.jpg
Zobrazení: 63
Velikost:  62,3 KBNázev:  prodejni-automaty-chupachups-surprise.jpg
Zobrazení: 62
Velikost:  78,5 KB
Principy investice do mechanických prodejních automatů

Mechanické prodejní automaty s produkty zaměřenými na děti, např. automaty na žvýkačky, automaty na kuličky apod., je ideální umístit na všechna místa, která často navštěvují děti s rodiči, tj. do cukráren, dětských koutků, restaurací, obchodů s dětským zbožím atd. Investor, ať již si pořídí jeden automat nebo jejich celou armádu, bude mít vždy na výběr kam je umístí, záležet bude pouze na dohodě mezi ním a majitelem nebo provozovatelem daných prostor. Bude pronájem umístění placen procentem z obratu nebo fixní částkou? Záleží jen na vzájemné dohodě.

Výhody mechanických prodejních automatů

Zkušenost ukazuje, že automaty tohoto typu mají návratnost mezi třemi a devíti měsíci v závislosti na konkrétním umístění, sezoně a dalších faktorech. Zisk z jednoho automatu přitom lze – opět v závislosti na zmíněných faktorech – odhadnout na částku okolo tisíce korun měsíčně. Je snadné si spočítat, jak velké zisky mohou investorovi z automatů plynout ve chvíli, kdy bude „flotilu“ svých automatů postupně rozšiřovat (nebo se hned v začátku rozhodne pro pořízení jejich většího množství).
Je na místě zmínit i další velkou výhodu prodejních automatů zmíněného typu, kterou jsou minimální (resp. prakticky nulové) provozní náklady. Pronajímá-li investor prodejní automaty, nemusí disponovat vlastním prodejním prostorem. Automaty navíc nevyžadují žádnou obsluhu, není tak třeba platit žádné zaměstnance. Odpadá i nutnost zajištění dopravy zboží k zákazníkům apod. Investice do prodejních automatů je nízká a jejich provoz vyžaduje pouze minimální zásahy.

Nabídka mechanických prodejních automatů

Automaty Vendimex jsou dostupné hned v několika variantách. Zmínit můžeme automaty Chupa Chups Surprise nebo přístroje spojené s další významným globálním brandem, automaty Mentos Surprise. Vendimex nabízí samozřejmě i veškeré příslušenství k automatům, především náplně.
Pokud přemýšlíte o vhodné investici s vysokým ziskovým potenciálem, zvažte pořízení mechanických prodejních automatů. Díky své nenáročnosti z pohledu vstupních investic i provozu se jedná o investici, kterou lze doporučit prakticky každému.


Kontakt

Jiří Veverka - VENDIMEX.CZ - prodejní automaty Chupa Chups Surprise, Mentos Surprise
http://www.vendimex.cz
Jiří Veverka
Zelenářská 123/29, Znojmo 669 02
IČ: 46899022
mail: j.veverka@centrum.cz
tel: +420 737 529 590
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".