logo

Prodej správce v zajímavé cestovatelské stránce na FB

www.facebook.com/MyMilujemeCestovani
hourglass
Končí
12.02.2021 v 15:51

Vyvolávací cena
15 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Kontaktovat
15:53
Typ webu
Online služba
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
1
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
1
Téma
Internet
Nabízím prodej správcovství ve Facebook stránce zaměřené na cestování. Je to tedy velice zajímavá příležitost pro váš cestovatelský blog, projekt či affiliate.

Nyní mi stránka jen leží v portfoliu, takže se o ni nestarám. Nicméně při mé aktivitě vydělávala na různých spolupracích (stovkomat, magazíny, affiliate) od 1000 do 3500 tis. měsíčně. Tudíž by se pro někoho mohlo jednat o zajímavý přivýdělek, který lze i znásobit. Či podporu vlastního projektu.

Nechávám od nízké vyvolávací ceně. Cena kup teď je stanovena dle aktuálních nabídek.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".