logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Další nabídky

🔥 Dražba zlatých dukátů 1923 - 1936 🔥 Aukce již od 1 Kč 💰 Vysoký výnos dukátů v čase 📈

hourglass
Skončil
12.02.2021 v 10:15
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
19.1.
!!! Aukro dražba všech 14 ročníků v TOP stavu již od 1 Kč !!! 
http://bit.ly/AukroDražbaDukátů

Nepropásněte postupné zveřejňování dražeb od 1 Kč všech ročníků. Jedná se o léta budovanou sadu po starém pánovi v unikátních stavech! 🔝 Všech 14 ročníků je UNC / UNC ... taková příležitost zde dlouho nebyla. 

Jako BONUS kazeta zdarma pro toho, kdo vydraží nejvíce kusů. Jedinečná šance pro investory. 💰💸📈 Aktuální nabídka dukátů na Aukru: http://bit.ly/AukroDražbaDukátů

Blíží se 100 let ražby starých Československých dukátů Prvorepublikových z let 1923 – 1936 ... a proto jsem pro vás vytvořil nový web, kde se dělím o exkluzivní informace, které si o těchto dukátech již přes 13 let sbírám. 

Na webu se dozvíte nejen důvody proč je investice do dukátů vysoce výnosná a bezpečná, ale i podrobné grafy jednotlivých ročníků a prodané kusy za uplynulé roky. Tyto informace nikde jinde nenajdete. V sekci Nabídka dukátů si můžete zobrazit jednotlivé ročníky a zobrazit i aktuálně nabízené dukáty k prodeji. 

Nabízím vám investiční poradenství ohledně nákupu i prodeje dukátů. Neváhejte mne kontaktovat emailem či telefonicky a rád Vám poradím. :) 

Web: http://bit.ly/ZlatéDukátySvatováclavské
Aktuální nabídka dukátů na Aukru: http://bit.ly/AukroDražbaDukátů
Email: petrpelan@volny.cz 
Tel.: + 420 603 243 744