logo

🔥 Investujte do zlatých dukátů 1923 - 1936 🔥 Vysoký výnos v čase 📈 poradenství, nabídka i výkup dukátů 💰

hourglass
Končí
12.02.2021 v 09:38

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
20:44
Blíží se 100 let ražby starých Československých dukátů Prvorepublikových z let 1923 – 1936 ... a proto jsem pro vás vytvořil nový web, kde se dělím o exkluzivní informace, které si o těchto dukátech již přes 13 let sbírám. http://bit.ly/ZlatéDukátySvatováclavské

Na webu se dozvíte nejen důvody proč je investice do dukátů vysoce výnosná a bezpečná, ale i podrobné grafy jednotlivých ročníků a prodané kusy za uplynulé roky. Tyto informace nikde jinde nenajdete. V sekci Nabídka dukátů si můžete zobrazit jednotlivé ročníky a zobrazit i aktuálně nabízené dukáty k prodeji. 

Ukázka: Cenový graf a prodané kusy dukátu ročníku 1934 v čase 📈


Nabízím vám investiční poradenství ohledně nákupu i prodeje dukátů. Neváhejte mne kontaktovat emailem či telefonicky a rád Vám poradím. :) 

Web: http://bit.ly/ZlatéDukátySvatováclavské
Aktuální nabídka dukátů na Aukru: http://bit.ly/AukroDražbaDukátů
Email: petrpelan@volny.cz 
Tel.: + 420 603 243 744

!!! Aukro dražba všech 14 ročníků v TOP stavu již od 1 Kč !!!

Nepropásněte postupné zveřejňování dražeb od 1 Kč všech ročníků. Jedná se o léta budovanou sadu po starém pánovi v unikátních stavech! 🔝 Všech 14 ročníků je UNC / UNC ... taková příležitost zde dlouho nebyla. Jako BONUS kazeta zdarma pro toho, kdo vydraží nejvíce kusů. 

Jedinečná šance pro investory. 💰💸📈

Aktuální dražby dukátů naleznete na: http://bit.ly/AukroDražbaDukátů


Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".