01.01.2021 12:19
1
Používám Trello.com k organizování svého teamu lidí. Ovšem od nového roku jsem si řekl, že platit za něj mi připadá zbytečné, když ze všech funkcí, které nabízí využívám pouze funkci pro své uživatele "pozorovatel" a ostatní funkce vůbec nevyužívám.
Tento systém používám jako komunikátor mezi pomocníky. Každá nástěnka znamená pro mě 1 web. (V pohodě se vejdu do free limitu 10 nástěnek) kde s jednotlivým pomocníkem řeším jeden web. Je to pro mě neuvěřitelně přehledné a efektivní.

Jako hlavní nástěnku mám nastavený sloupce s kartami, kde mám veškeré informace pěkně přehledně za sebou a každý nový pomcník, který přijde ke mě do teamu si tam vše přečte a naučí bez toho aby mě to zabralo nějaký čas. Postupem času, díky dotazům tam vznikl uživatelský rozšířený FAQ, který už opravdu veškeré další dotazy eliminuje :)

A v tom je právě zakopaný ten pes. K tomu aby to takhle fungovalo, tak veškeré členy musím mít nastavené jako "pozorovatel", protože pouze tyto uživatelé mohou pouze komentovat karty bez toho aniž by ať už vědomě nebo nevědomě udělali nějaký edit toho sloupce nebo údajů v kartě.

Takhle tam můžu přidat jakéhokoliv zájemce o brigádu a nemusím mít strach, že když bych se tam připojil druhý den, tak že by bylo všechno v čudu...

No a tak když si dělám takovou novoroční očistu všeho, tak bych tam rád zahrnul i tohle, protože je to pro mě vcelku zbytečný výdaj, který bych rád aplikoval jinám. Proto bych se rád nechal inspirovat třeba vašema zkušenostma a doporučením některých jiných platforem...
01.01.2021 12:58
3
Jiný typ?
01.01.2021 13:12
4
PrimaERP - https://www.primaerp.com/cs_cz/ (super, pokud používáš spolu s Flexibee)
JIRA - https://www.atlassian.com

Někdo používá ještě RedMine, ale to osobně nemůžu doporučit, nikdy mi to nevyhovovalo. Aktuálně používám JIRA, ale vyvíjíme si vlastní issue tracker (bude opensource).
01.01.2021 15:01
5
My jsme přešli kompletně na https://clickup.com/. Mají docela fajn i free plan.
01.01.2021 15:43
6
pro malé projekty a komunikaci s klienty dlouhodobě používám basecamp, docela jsem si i oblíbil airtable, když jsem ho už musel kvůli jednomu projektu používat. Jinak ti velcí jedou na jira (nedoporučuji pro malý tým), targetprocess.com aj. jiných obludnostech. Dříve mi stačil Activecollab. Pro programátorské projekty dobře vystačuje github/gitlab či jen git.
02.01.2021 15:10
7
V průběhu pár let jsem vyzkoušel již více než deset platforem, a některé byly zbytečně složité, a nebo naopak moc jednoduché a neměli některé užitečné věci (např. přehled aktivit kdo co udělal).
Postupně nyní přecházíme na ClickUp, jednoduchý, krásně přehledný - kuknu a hned vše vidím, což v hodně platformách je problém, je zde přehled aktivit co kdo dělal, možnost tvorby vlastních funkcí a automatizace, zkrátka zatím spokojenost. Předtím jsme používali teamwork.com což je taky moc fajn nástroj, jednoduchý a přehledný.
13.01.2021 10:54
8
Prošel jsem opravdu snad všechny platformy a všem děkuju za tipy. Ale nakonec jsem donucen zůstat u Trella a to hlavně i kvůli důvodu, že některé jiné platformy co se mi líbí, tak jsou pouze v AJ a některým pomocníkům AJ opravdu bohužel nesedí.
Pokusil jsem se kontaktovat posporu Trella ohledně problému, který mám a bylo mi odpovězeno, že by to jít mělo přes teamy a jejich následné oprávnění. Tak si s tím zkouším teď hrát a snad se to podaří správně nastavit. Je tady nějaký expert na trello?
10.03.2022 08:50
9
Těch organizátorů práce je vážně spousta, pár se jich vytváří i v Česku. Největší jsou snad tihle:
Freelo.cz 
Lamael.cz
Easyproject.cz
Ty české mívají fajn integrace třeba s Fakturoidem nebo iDokladem, což třeba Asana nemá... 

Každopádně záleží na tom, které funkce prostě využiješ, nebo ne..