logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Další nabídky

Na internetu je budoucnost, ale nenechte se napálit

hourglass
Skončil
28.01.2021 v 10:26
Prodejce
A
Včera
Jsem Radek Kilevník, živím se online už víc než 12 let. Všude kolem jsou nyní reklamy cílící na naivní podnikatele, kteří se snaží na internetu zachránit svoje podnikání. Uvědomte si prosím, že podnikání s e-shopem, je podnikatelská disciplína jako každá jiná a má svoje vítěze i poražené.

Mnoho lidí si nyní na internet chodí pro poslední ránu z milosti, kdy vyhodí poslední peníze za nesmysly které jim tvůrci eshopů doporučí a velmi rádi i za peníze realizují.

Není to o nejnižší ceně za pronájem, není to o nejlevnějším zboží, není to o designu který se bude líbit vám. Je to o selském rozumu a pracovitosti.

Pokud se rozhodnete podnikat na internetu, bude mi ctí když si vyberete ExitShop, který od roku 2014 aktivně vyvíjíme a sami na něm provozujeme několik velkých eshopů.
Jako důkaz toho že nám nejde jen o to využít koronu a vytáhnout z podnikatele peníze, jsme zavedli možnost platit nájem jen % z obratu. (ale nabídnout můžeme i fixní nájem) U nás nemáme tarify ani žádné limity. To znamená, pokud se vám záměr nepodaří, nebudete nám platit nic.

Přidejte se k nám >> (můžete testovat zdarma, jak dlouho budete chtít)

Takže si můžete vybrat:

A. jděte tam kde Vám nadšeně odsouhlasí a realizují Vaše představy barev, menu, velikostí písma tady a tamhle, ale tím to v 99% případů skončí

B. přijďte si k nám pro upřímnost, která se Vám nejspíš nebude líbit. Ale také pro odměnu ve formě fungujícího podnikání, pokud vytrváte

Těším se na spolupráci. Radek Kilevník, jednatel ExitShop s.r.o.