logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

E-shop IT a elektro

hourglass
Skončil
31.12.2020 v 19:55
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
14:20
Rozhodla jsem se prodat všechny eshopy, co mám a dočasně prostě být na mateřské

Jsem doma zavřená s dětmi a už mi z toho hrabe, roste teď návštěvnost, objednávky i zisky a asi nadešla ta správná chvíle, aby to někdo převzal a rozjel, jak jsem si představovala, že to udělám. Dostatečně jsem se tomu nevěnovala nikdy, a to ani teď.

Eshop jsem kupovala před rokem a půl, s tím, že na tom budeme pracovat s bráchou. Ten se na mě vykašlal, že ho to nebaví, neumí, nechce… já jsem pak řešila zdravotní problémy, nebyl na to prostě čas, sem tam přišla nějaká objednávka, ale minimum. Trochu víc se tomu věnuji tak od půlky září, ale málo. 

Dneska jich je 5+ denně a stále to roste, začínáme mít i víc recenzí na Heurece a Zboží, to pak taky vede k dalším objednávkám i na dražší věci a větší marži.

Předevčírem jsem například spárovala kategorie s IP telefony a hned začaly chodit objednávky na tyto produkty, hned se projeví, když se udělá něco navíc a stejně tak je bohužel vidět, když nedělá nikdo nic. Jako přivýdělek k mateřské to fakt není.


Nedělám absolutně žádný marketing, pouze zbožové srovnávače, když se tomu někdo bude věnovat, věřím, že to poroste, ale já na to mentální kapacitu prostě už nemám.

Prodáváme IT a elektroniku, 53 tisíc produktů máme 4 dlouhodobé dodavatele (napojené přes Napojse, dříve Datadepo) a rozjednané další, většina objednávek je od dvou z nich, všechno je dropship. Objednávky co dnes objednáte jsou z 99% zítra doručeny.
Obrat za poslední měsíc 300.000 Kč.

Zkoušela jsem i pár věcí na sklad, ale pokus úplně nevyšel a po roce jsem letos v říjnu/listopadu sklad vyprodala se ztrátou.

Eshop běží na Shoptetu, předplaceno do 04/21.

Když se tomu bude někdo věnovat, může to být fajn práce a příjem.


Název:  Screen Shot 2020-12-03 at 9.12.02.png
Zobrazení: 355
Velikost:  411,7 KB

Název:  Screen Shot 2020-12-03 at 9.14.36.png
Zobrazení: 362
Velikost:  245,5 KB
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".