logo
30.11.2020 23:03
1
Zdravím,
používám Revolut zcela vyjímečně a to vždy s transakcemi do max 400 E měsíčně, dnes jsem přemýšlel, že bych celý revolut účet použil jako celkovou náhradu za klasický bankovní účet ( Měsíční výplaty zakázek ). Mám klienty z ciziny, takže je pro mne multi-měna a přijatelné kurzy skvělou záležitostí. Plan používám Premium, takže limity převodů by měli být neomezené.

Při čtení různých webů jsem se ale dostal k tomu, že spoustě uživatelů byl Revolut účet po převodu větších transakcí omezen a pátralo se po původu peněžních prostředků. Doba zablokování se u každého případu měnila, ale představa, o zablokování všech peněžních prostředků na např.: 2 měsíce a více je celkem hrozivá.

Má otázka tedy zní, máte někdo zkušenosti s ukládáním větších částek ( ve více transakcích ) na Revolut účet ? Případně, byl někomu zde někdy účet omezen, jak v takovémto případu postupoval ?

Díky :)

Co se právě děje na Webtrhu?

30.11.2020 23:28
2
Ahoj,
já jsem revolut založil kvůli euro platbám (při nákupu za 500 euro ušetřím přes 500 Kč). Ale četl jsem o těch blokacích a prudernímu způsobu, jak účet "odemknout". Z toho důvodu bych rozhodně nedělal z revolut svůj hlavní účet.
30.11.2020 23:29
3
Mít vše na účtu Revolut je zhovadilost.

---------- Příspěvek doplněn 01.12.2020 v 00:33 ----------

.. ale využívat jeho výhody je samozřejmě dobré :)
01.12.2020 01:06
4
Já mám akorát dvě zkušenosti:
1. Zablokovanou kartu při větších platbách, naposledy u Iphonu 12 za cca 1000euro, ale jak jsem vše potvrdil tak za pár minut je karta opět funkční a platba se provede.
2. Z nejasného důvodu jsem se nemohl přihlásit na Revolut účet a chtěli ověření že jsem to já, tak jsem následoval instrukce a vyfotil svůj obličej s cestovním pasem v jejich aplikaci a do hodinky vše opět fungovalo.

Jinak za měsíc mám u free tarifu limit cca 1000 euro na převod měny přímo na Revolut účtu ale posílání peněz nebo placení jsem zatím nikdy omezen nebyl, už jsem takhle za měsíc poslal případně jsem obdržel xkrát +-5 000euro a nikdy žádný problém.

Určitě bych úplně nenahrazoval bankovní účet ale nechat tam chodit příjem od pár klientů si myslím se určitě vyplatí.
01.12.2020 20:42
5
Netuším podle čeho revolut řeší objem prostředků na účtu. Já pravidelně posílám eur na Slovensko, pravidelně dobíjím nebo přijímám docela veliké platby i posílám a nikdy jsem neměl jediný problém. Ale je pravda že tam jsem od začátku. Třeba mne tolik nekontrolují, když vidí že to dělám pravidelně a celou dobu :-) netuším kde je problém a taky jsem viděl hodně problému s blokací, třeba to jednou přijde .-)
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".