logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

KoronavirusAktualne.sk magazín o koronaviru

KoronavirusAktualne.sk
hourglass
Skončil
13.12.2020 v 20:24
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den,

nabízím k prodeji web, nebo pouze doménu koronavirusaktualne.sk, byl spuštěn 5.4 během dubna měl návštěvnost cca 10 tisíc. Bohužel po té jsem se webu přestal věnovat, ale stále web měl nějakou návštěvnost. Články jsou kvalitní, informativní a hlavně vždy zdrojově ověřené (žádné hoaxy). Když se webu začne zase plně věnovat, tak má určitě potenciál růst :).

Stránka obsahuje:
  • Články (27 článků k 20.4)
  • Aktuální statistiky vývinu koronaviru na Slovensku včetně interaktivní mapy (netřeba se o nic starat vše se automaticky aktualizuje)
  • Důležité kontakty (tel. čísla, emaily)

Web jsme maximálně propagovali přes Facebookové stránky, kde měl web velkou oblibu – kolikrát nás bohužel i konkurenční stránky blokovaly a kradly články. Součástí prodeje je také naše Facebooková stránka (34 lidí). Na Googlu se web pomalu začíná indexovat, web má také sitemapy. Zatím je schválena a používána affi od Slovenské Heureky, přihlášeno taky do AdSense, bohužel v dubnu neměli kapacity na schválení.. nyní by mohl snad projít.

Web je postaven na CMS Gravu, obsahuje intuitivní administraci a je mírně upraven do finální podoby.

Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".