logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

Prodám ziskový dropshipping e-shop s 3-letou historií - RYCHLÉ JEDNÁNÍ = VÝRAZNÁ SLEVA

unitapety.cz
hourglass
Skončil
27.12.2020 v 21:49
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Včera
Dobrý den,

nabízím k prodeji velice pěkný e-shop s 3-letou historií. Obchod stojí na vlastním systému a je napojený přes API na Dropshipping.cz, čili nedrží se sklad a objednávky se automaticky přeposílají dodavateli. V praxi to znamená, že pouze řešíte e-mailem dotazy zákazníků, popř. upravujete detaily objednávek v systému.

E-shop nebyl nikdy pravidelně propagován, reklamní kampaň byla spuštěna jen jednou na začátku a byla v hodnotě 15 000 Kč. Poté fungoval obchod pouze bez reklamy.

Obchod je stále normálně v provozu a i bez reklamy chodí pár objednávek měsíčně, bohužel na něj nemám vůbec čas kvůli ostatním projektům a je škoda ho nechat fungovat jen tak.

Obsluha obchodu je jednoduchá, obchod stojí na vlastním systému s administrací a je napojený přímo na dodavatele přes portál Dropshipping.cz, na kterém je také administrace a dají se zde upravovat objednávky, sledovat přehled provizí, apod. Jednoduché i pro naprostého začátečníka bez zkušeností s e-shopy.

Množství objednávek je samozřejmě závislé na reklamě, bez ní chodí pár objednávek do měsíce a marže u produktů je až 18,3%, což vzhledem k vyšší ceně produktů nabízí zajímavou provizi.
Sortiment obchodu jsou velice pěkné a moderní tapety na zeď, obrazy a paravány.

Náklady na provoz jsou pouze doména a webhosting, čili pár stovek za rok a je napojený na Google Analytics, čili můžu přeposlat i nějaká čísla.

Kvůli velkému množství ostatních projektů a nedostatku času bych obchod rád prodal co nejdříve a proto nabízím do konce roku 2020 při rychlém jednání výraznou slevu z 30 000 Kč na 19900 Kč a možnost stihnout ještě pár předvánočních objednávek, poté cenu upravím na 30 tis...

Jakékoliv dotazy rád zodpovím přednostně e-mailem - mlcak.l@seznam.cz, popř. na tel.: 603 792 700.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".