logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Intranet All In (Pracovně OLIN)

hourglass
Skončil
27.12.2020 v 09:07
biders
82% odezva
11 zájemců
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Út
Hledáme programátorskou firmu pro dlouhodobou spolupráci na našem Intranetu. Jedná se o poměrně komplexní systém, který násobně přesahuje (pro představu) vytvoření eshopu, nebo nějakého evidenčního systému.

Menší část je již hotová na PHP a Nette, ale není nezbytnou podmínkou v tom pokračovat. Nicméně je to výhodou. Alternativně také zvažujeme vytvoření a provoz v Azure mimo jiné kvůli integraci s Microsoft 365 službami. Intranet budeme chtít postupně propojovat i s dalšími externími aplikacemi přes různá API. 

Začít potřebujeme evidencí organizací a lidí a jejich propojením. Pak také propojením organizací mezi sebou (dcera, matka, sestra). Více mohu ukázat na již hotové části.

Preferujeme spíše firmu o více lidech. S "one man show" nemáme dobré zkušenosti ohledně termínů.
27.11.2020 16:06
2
Dobrý den,
Jsme relativně nová programátorská firma z Ostravy a rádi budeme pracovat na Vašem projektu. Dříve jsme pracovali jako OSVČ, nyní jsme ustálili kvalitní programátorský tým a věnujeme se plně vývoji online aplikací. Rádi Vám pomůžeme ať už na frameworku Nette, tak i s čistým PHP.

Práci s API zvládáme velice zdatně, takže není problém jakkoliv napojovat Váš intranet do dalších externích služeb.

V případě zájmu mne kontaktujte zde, nebo emailem na info@anuma.cz

Hezký den.
Václav Polák
Jednatel ANUMA s.r.o.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".