logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

RESPILO - plně automatický e-shop www.respilo.cz

www.respilo.cz
hourglass
Skončil
26.12.2020 v 20:31
Prodejce
A
07:13
Nabízíme k prodeji super a aktuální doménu - www.respilo.cz

Je na ní nainstalován plně automatický eshop s velmi aktuálním sortimentem (Respilon FFP2 respirátor RespiPro Carbon). Eshop je napojený přímo na dodavatele, který následně přebírá veškerou další komunikaci se zákazníkem, zabalení i zaslání zboží, popř. i případné reklamace.
Vyřešeny jsou také všechny okolnosti typu obchodní podmínky, EET, GDPR (zpracování osobních údajů) apod. Do eshopu je možné kdykoli přidávat a odebírat produkty z nabídky dodavatele nebo zvolit dodavatele zcela jiného.
Provize z prodeje se vám poté automaticky přičte na váš účet po dokončení objednávky a zaplacení zákazníkem.

Informace k eshopu:
Eshop je již plně funkční. Ideální pro někoho, kdo nechce nakupovat zboží a starat se o vlastní sklad, ale přesto by rád provozoval eshop. Aktuální dodavatel má v nabídce tisíce produktů s velmi zajímavými provizemi. K provozu eshopu nejsou potřeba žádné náklady (s výjimkou registračního poplatku za doménu 1x za rok), neplatí se ani za hosting.

Systém funguje tak, že každá objednávka, kterou obdržíte, se sama automaticky propíše do systému dodavatele, který za vás následně odešle zboží (pod vaším jménem) zákazníkovi. Odpadají tedy jakékoli starosti se skladováním a expedicí. Následně, po vyřízení a zaplacení objednávky, bude na Váš účet připsána provize. Na vás je jen propagace a získávání zákazníků.
__________________________________________________

Co je předmětem prodeje:
• doména www.respilo.cz
• automatický eshop
• zajištění převodu domény i eshopu

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
tel.: +420606821682
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".