logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

💪 Programátor Ostrava

hourglass
Skončil
26.12.2020 v 16:40
biders
33% odezva
6 zájemců
Prodejce
A+
10:23
Ahoj,

je tady nějaký blázen z Ostravy, který nemá do čeho píchnout nebo hledá nějaké zajímavé nové výzvy? Nejedná se o práci za hodinovku ani za úkol. S kolegou máme zajímavý SaaS projekt, který nás v pohodě uživí. Jsme pouze 2 nemáme žádné zaměstnance, žádné závazky apod.. platíme jen server a projekt roste.

Pracujeme nyní na dalším projektu, kde již máme promyšlenou základní monetizaci a kačky z toho budou od začátku. Dále je zde vize do budoucna z toho udělat celkem zajímavou mašinu na peníze. Je to stejný obor jaký děláme nyní jen trošičku jiný produkt pro danou cílovku. Ale nemáme kapacity psát dva projekty zároveň a proto by se nám hodil někdo, kdo nám s tím píchne.

Každopádně co tím chci říct. Hledáme člověka se kterým si sedneme a stane se součástí našeho dvojčlenného týmu. Tedy s tebou již budeme 3. :-) Hledáme někoho se stejným zápalem do podnikání jako my a který do toho s námi půjde za % ze zisku. Nový projekt bude navázaný na náš současný a tedy máme již způsob jak to monetizovat hned od začátku, takže se na tom v uvozovkách namlsáš ihned. Osobně pro nás by bylo i lepší platit někoho za hodinovku, než se dělit z potencionálního zisku. Ale my chceme ať si s námi co nejdéle, ať máš taky svůj krk v byznyse, a ať nepíšeš prasácký kód na který se pak vysereš a nevyluští ho ani Colombo. :-D Prostě vize je mít menší tým, který bude společně tvořit projekty, na kterých budeme společně profitovat a absolutně nikdy nepomýšlet na klientskou práci nebo 9to5 job.

Vim, že jsem nyní tajemný jak Narnie.. ale ukázali bychom ti vše osobně. Vyložíme na stůl čísla a jak se nám daří. Pokud si sedneme, tak tě zasvětíme do nového projektu a začneš ho s námi vyvíjet. Máme i kanclík v Mariankách, takže klidně si tady můžeš dát i stůl. :-)

Podmínka je, že musíš být z Ostravy a musíš mít chuť pracovat za podíl. Musíš v tom vidět příslib skvělé budoucnosti. Ne nejedná se nábor do sekty, prostě zajdeme sednou na pivo a probereme to. Musíš být v pohodě a společně vymyslíme, jak to společně budeme táhnout.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".