logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Poptávka importu phpBB do bbPress ve Wordpress

hourglass
Skončil
27.11.2020 v 15:12
biders
100% odezva
2 zájemci
Prodejce
A
10.1.
Dobrý den,
provozuji větší magazín ve WP a k tomu mi už roky běží samostatné fórum na phpBB. Chtěl bych se úplně zbavit phpBB systému a vše, co je možné, importovat do bbPress ve Wordpressu a mít to sjednocené.

Díval jsem se, že bbPress má přímo v sobě funkci na import dat z phpBB, takže by to mělo jít. Nejsem úplný amatér, spíše dlouholetý samouk (nejsem ale programátor). Nechci se do toho raději pouštět sám a preferoval bych někoho opravdu zkušeného, který ví, co dělá a pomohl by data přenést a případně nastavit celý bbPress, aby to dobře fungovalo na webu.

Z phpBB do bbPress tedy potřebuji přenést toto:
- všechna témata (2000+), příspěvky (12000+)
- registrované uživatele (2000+, podle webu bbPress by to mělo jít), ve WP jsou nyní zakázané registrace, uživatele tedy mám nyní jen v phpBB
- bude-li to nějak možné, tak i přílohy (fotky)
- případně trochu pročistit příspěvky, vyčistit bbcode nebo nějaké věci, co by nedobře vypadaly po importu (v rámci možností, chápu, že nějaké nedokonalosti asi občas budou, něco jsem ochoten pak upravit ručně)

Šablonu WP používám kvalitní placenou "Newsmag" a tato šablona už v základu podporuje bbPress, takže by asi stačilo udělat jen mírné úpravy ve vzhledu. Budu rád, když mi to někdo pomůže celé nastavit, zbytek už bych si pak udělal sám. Primárně mi zkrátka jde o to přenesení dat a aby to fungovalo, jak má.

V případě zájmu bych Vám také mohl poskytnout přístup do testovací verze webu ve WP (mám na subdoméně), kde běží šablona Newsmag a je nainstalovaný bbPress. Webhosting mám u Wedos, vyšší tarif NoLimitExtra.

Prosím, aby se ozvali pouze lidé, kteří dobře vědí, co ve WP dělají. Metodu pokus/omyl můžu dělat i já :-). Jsem ochoten si připlatit (dle dohody) za kvalitu. Preferuji práci profíka s referencemi. Díky!
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".