logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Nabídka reklamy pro cílovou skupinu počítačových a konzolových hráčů - PPC

hourglass
Skončil
26.12.2020 v 00:14
Prodejce
A
05:43
Dobrý den,

rád bych vám touto formou nabídnul reklamu v našem projektu OSTRAVA CHAMPIONSHIP = Mistrovství Ostravy v počítačových, konzolových a mobilních hrách!

Předmětem této nabídky je proklik skrz položku v hlavním menu "E-SHOP - Vše pro spravné hráče" na webových stránkách - https://www.ovachamp.cz s proklikem do Vašeho eshopu či stránek. Ideální možnost si nechat nastavit u této skvělé cílové skupiny proklik do vlastního eshopu a získat tak konkrétní zákazníky.

Denní návštěvnost 2 - 6 tisic v závislosti na tom, jestli je v daný den nějaký turnaj či nikoli. Níže přikládám graf z Google Analytics.

Cílová skupina jsou lidé ve věku 16 až 35let, převážně z 90% muži. Aktivní hráči převážně počítačových a konzolových her, občas i hráči mobilních her. Skupina, kterou těžko oslovíte běžnou reklamou. Aktivní jsou hlavně přes internet. Uživatele, kteří používají herní technologie, příslušenství, potřebný hardware a periférie.

Cena:
Možno si vybrat dva druhy placení:
1) Jednorázově 1000Kč/měsíc
2) 2Kč/proklik (v tomto případě je však potřeba předem zaplatit zálohu alespoň 500Kč)

Pokud se vám nabídka zamlouvá, určitě stačí napsat a můžeme probrat podrobnosti. Nabídka ideální obzvlášť teď před Vánoci.

S pozdravem pěkného dne
Lukáš Stařičný :o) - OSTRAVA CHAMPIONSHIP
tel.: +420 732 885 600

Název:  položka e-shop.png
Zobrazení: 20
Velikost:  1,21 MB

Přiložené miniatury
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".