logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

C#.NET, PHP, HTML5/CSS3, Ubraco, WordPress, PrestaShop

hourglass
Skončil
25.12.2020 v 16:02
Prodejce
A
9.12.
Jsme malý ale výkonný tým. Nabízíme tvorbu webových stránek na redakčním systému WodPress, kódování HTML5/CSS3 šablon, kódování WordPress šablon s důrazem na multiplatformní použitelnost, programování pluginu, tvorbu e-shopu postavených na redakčním systému PrestaShop včetně programování modulů a komplexního napojení na účetní systém flexibee. Tvorba individuálních projektů na CMS Umbraco. Programování na míru dle Vašich požadavků v uvedených programovacích jazycích.

<?Programování
PHP/MySQL + OOP, vývoj na Nette frameworku
C#, .NET/.NET - využití Azure cloud + sharepoint, pokročilá znalost CMS Umbraco

#Kódování
HTML5/CSS3/JavaScript, tvorba plně responzivních šablon s důrazem na validitu a bezproblémovou indexaci kódu vyhledávači. Pracujem nejčastěji s Bootstrap a Foundation frameworky.

[WordPress]
Tvorba vlastních šablon, úprava zakoupených šablon, programování pluginů na zakázku, přidávání nových polí do administrace (využití AFC - lifetime PRO multilicence) a jiné úpravy administrace, multijazyčné weby - WPML (lifetime licence). Práce s woocommerce. Realizovali jsme např. interaktivní mapu napojenou na Google Maps API s administrací, kde lze zadávat vlastní body (např. pobočky) včetně výpočtu trasy z vaší polohy k nejbližšímu bodu atd. XML import produktů - vhodné pokud chcete mít např. ve svém blogu přímo naimportované zboží, které pak odkazuje na e-shop pro zvýšení tržeb, možnost vkládání obrázků / příspěvků od uživatelů, možnost návštěvní knihy včetně zadání recenze na konkrétní službu nebo např. člena týmu, nejrůznější formuláře pro objednání zboží či služeb včetně podmíněné logicky, výpočtu ceny apod. Samozřejmě úprava či vytvoření libovolného pluginu dle zadání. Vlastní zabezpečovací balíček. Desítky úspěšných realizací.

{PrestaShop}
Tvorba vlastních šablon, úprava zakoupených šablon, programování modulů. Napojení .xml feedů od dodavatelů, napojení na srovnávače zboží, platební brány (např.: GoPay, ČSOB). Dále jsme řešili např. přihlášení uživatelů přes sociální sítě (facebook/google+), úprava produktové karty v administraci - přidání nových polí, možnost propojit e-shop s blogem s možností přímého nákupu na úrovni článku (zadání souvisejících produktů k danému článku) včetně zobrazení relevantních článků u daného produktu, vlastní modul pro obchodníky - možnost vystavit slevové kupóny na základě kterých se vytvoří vazba zákazník <> obchodník s následným výpočtem provizí danému obchodníkovi, možnost nakoupit přímo z vyhledávacího našeptávače, možnost výběrů dárku v košíku dle pravidel včetně odstupňování dostupného dárku dle útraty, marketingové nástroje - např. kup dva produkty v této kategorii a získej třetí zdarma, automatické párování plateb s bankou včetně plateb na dobírku, exporty na dopravce. Máme také komplexní propojení na účetní systém flexibee včetně řešení EET (e-shop přímo vytváří a zasílá do flexibee pokladní doklad), věrnostní program - uživatel získává dle útraty automaticky vybranou slevu, propracovaná sekce pro velkoodběratele, napojení na marketingové a analytické nástroje (adwords, sklik, facebook pixel, malchimp, smartsupp...).

Umbraco_

Vhodné pro vývoj individuálních webových portálů či e-shopu s důrazem na výkon a zabezpečení (např. finanční portály). Vytvoření individuální administrace dle potřeb klienta s libovolným provázáním a vyhodnocováním dat, např. výpočet nabídky dle zadaných parametrů, vygenerování pojistné smlouvy apod. Možnost vytvoření individuální klientské sekce. Moduly pro vytváření komunity - fórum, psaní recenzí. Vše lze napojit na libovolnou šablonu. Máme vícero všeobecně aplikovatelných modulů a není problém cokoliv doprogramovat dle potřeb.

↑SEO↑
Vstupní analýza on-page, kontrola obsahu, vyhodnocení odkazového profilu, Analýza dat z GA a GWT. Monitoring pozic a jejich zlepšování. Kreativní hledání možností pro zviditelnění na nové kl. fráze. U projektů úspěšně zvyšujeme organickou návštěvnost.

Další informací na našem webu: https://roxar.cz/
Kontaktovat mne můžete na info@roxar.cz nebo na tel. čísle: 739 238 992

Osobní setkání možné kdekoliv v ČR po předchozí domluvě.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".