logo
25.11.2020 07:52
1
Zdravím, nejde nějakým způsobem vytáhnout jakákoliv data z GA pro delší období a dále s tím pracovat. Mám problém s tím, že zbožáky, agregátory používají automatickou optimalizaci a ta je k ničemu, když potřebuji zautomatizovat nějaké úkony přes Mergado, ten si z GA umí stahovat data, ale kouká 30 dní dozadu, prostě všechno má nějaké háčky. Potřeboval bych si stáhnout informaci o konverzích z určitých zdrojů + nějaké další podmínky např. za 4 roky dozadu a uložit si to do vlastního štítku. Nějaký nápad, jde to? Jak to obejít? Všechny ty systémy řeší optimalizaci moc krátkodobě, místo aby se to řešilo po kvartálech či letech, řeší aby ta čísla vyšla co každý týden, měsíc a ne vždy mi tohle vyhovuje. Navíc u drahého sortimentu je člověk rád, že nějaké konverze za rok nasbírá, nemůžu řešit co se dělo včera nebo minulý týden. Nápad?
25.11.2020 11:32
2
GA neudržuje data 4 roky dozadu, maximum je 2 roky, pak začne data vzorcovat a na tom už nelze stavět nějakou analýzu a automatizaci. Musel byste data v průběhu let ukládat.
25.11.2020 11:36
3
2 roky stačí, bylo to obrazně. Vy si s tím umíte poradit? Existuje nějaký způsob?
26.11.2020 12:22
4
Pravděpodobně bych to uměl, potřeboval bych bližší specifikaci. Především, ale chcete to zpracovávat dávkově, nebo směřujete k to online napojení na účet GA? Podle toho je třeba vybrat nástroje.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".