logo
24.11.2020 18:42
1
ahoj ,zajímalo by mně ,jestli máte někdo zkušenosti s finanční podporou od ministerstva obchodu.Jednalo by se o prezentační stánek na německém veletrhu za účelem hledání dalších obchodních partnerů po Evropě.Máme zastoupení od výrobce pro celou Evropu a musíme vybudovat funkční dealerskou síť.

Co se právě děje na Webtrhu?

24.11.2020 19:10
2
Přijde mi, že v Německu jsou veletrhy zrušeny nejmíň do března, aspoň ty naše. Chceš na veletrh pro Němce nebo nějaký velký mezinárodní? Na mezinárodních se rozlišuje zda vystavuješ v rámci oficiální české účasti a nebo na nějakém specializovaném. Je tam několik různých příspěvků, na některé veletrhy byl operační program. Někde ti zaplatí stavbu stánku, ubytování a propagační materiály, kdysi platili i hotely pro vystavující. Ale co jsem tak mluvil se známými, tak je to jako se vším, zaplatí ti částečně stavbu stánku výstavištěm, ale to jsi schopen pořídit jinou firmou levněji. Ale určitě bych se spíše obrátil na MPO.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".