logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Optimalizace zbožových srovnávačů Heureka.cz, Zboží.cz a Google Nákupy- Audit XML feedů zdarma

hourglass
Skončil
24.12.2020 v 14:18
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Čt
Dobrý den,

nabízím touto formou své služby Optimalizace zbožových  srovnávačů Heureka.cz, Zboží.cz a Google Nákupy

Jsem držitelem certifikace Heureka Partner, Zboží.cz Ověřeno a Google Shopping Ads Certification.

Jak spolupráce probíhá?

1) Zdarma provedu audit Vašich XML feedů. Najdu špatně využívané, nebo vůbec nevyužívané parametry ve feedech a jejich souhrn Vám zašlu do 48 hodin na mail. Audit obsahuje také konečnou cenu za vyřešení nedostatků. Na základě auditu se můžete rozhodnout, zda chcete nadále spolupracovat, nebo zda si problémy vyřešíte sami.

2) V případě odsouhasení spolupráce proběhne rozsáhlá anlýza Vašich produktů, e-shopového řešení a feedů, která mi pomůže přímo navrhnout změny ušité na míru Vašim možnostem.

3) V nejdůležitějším kroku proběhne schůzka (online/ nebo offline) během které Vás proškolím ve využívání služeb srovnávačů, projdeme jednotlivé návrhy na zlepšení a určímě strategii nasazení změn.

4) V předposledním kroku spolupráce dojde k imlementaci změn ať už na straně Vašich programátorů, či skrze mne pomocí externích nástrojů Mergado/ Conviu. 

5) V posledním kroku zkontroluji nasazení změn a měříme společně výsledky.

Na co se společně zaměříme?

a) Zda využíváte všechny možnosti zbožových srovnávačů. Zde se odrážíme hlavně od perfektně odladěných XML feedů a využívání všech dostupných produktových dat.

b) Zda děláte vše pro správné párování produktů a zakládání nových produktových karet.

c) Zda využíváte biding, nebo zda ho využíváte správně. Řekneme si jak biding využívat efektivně a nastavíme bidingovou strategii na míru Vašim produktům. Ukážeme si jak správně a na základě jakých dat biding vyhodnocovat a optimalizovat.

d) Ukážeme si jak využívat dat v XML feedech také pro produktové kampaně Google Ads, Sklik a Facebook Ads. Pokusíme se využít všech dostupných prostředků pro získání konkurenčních výhod v produktové inzerci.


Mezi mé klienty v poslední době patřily e-shopy jako rodinnebaleni.cz, vybaveni-hotelu.cz, boll.cz, leifheit-online.cz, kvalitnidomacnost.cz, curver-shop.cz, nebo třeba celá e-shopová řešení jako ExitShop.cz, či Readyshops.cz

Kontaktovat mne můžete zde na Webtrhu, na mailu robert@feedmaster.cz, nebo telefonním čísle 774 190 860.

S pozdravem,

Robert Čížek
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".