logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Přivedu zákazníky a poradím, jak si je udržet už napořád

hourglass
Skončil
22.12.2020 v 16:30
Prodejce
A
19:52
Nabízím internetovým obchodům zvýšení návštěvnosti, která povede ke zvýšení objednávek. Aby zvyšování objednávek nebylo jen krátkodobou záležitostí, je potřeba nastavit takovou zákaznickou péči, aby se zákazník vracel.
Co pro Vás udělám:
Nastavím a spustím kontextovou reklamu, která se zobrazuje podle obsahu stránek a chování uživatelů na internetu. Zajistím, že Vaši reklamu uvidí tisíce lidí. Reklama se bude objevovat na různých webových stránkách, od velkých zpravodajských webů až po malé specializované weby, a to dle nastaveného cílení.

Dále zajistím sepsání a zveřejnění PR článku nebo článků na různých webových stránkách. Opět to můžou být menší oborové weby nebo velké stránky, jako například blesk.cz, apod.
V neposlední řadě Vám zajistím reklamu na profilech na Instagramu a Facebooku, které mají hodně sledujících.
Zdarma Vám poskytnu poradenství v oblasti péče o zákazníka, protože to považuji za naprosto klíčové, když už se má investovat do reklamy.
Těším se na spolupráci.
Milan Sperát
milansperat@email.cz
www.speratmilan.cz
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".