logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

💲💲💲 Začněte těžit lukrativní kryptoměnu Pi pomocí svého telefonu již dnes a zdarma 💰💰💰

hourglass
Skončil
22.11.2020 v 12:01
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
01:02
Začal jsem pomocí svého telefonu těžit novou kryptoměnu, která má potenciál zastínit i samotný Bitcoin. Jmenuje se Pi. Vytvořili ji absolventi z prestižní univerzity ve Stanfordu. Během necelých 2 let existence tohoto projektu si tuto mobilní aplikaci stáhlo 9,5 milionů lidí.

Proč by vás to mělo zajímat?

Za pár měsíců má proběhnout ICO (Initial Coin Offering). Je to jako vstup firmy na burzu. Kryptoměna se začne obchodovat, směňovat na dolary, eura, etc.. Bude možné s ní platit za služby. Chvilku tuto informaci udržte v hlavě. Druhá, mnohem důležitější věc je ta, že po dosažení hranice 10 milionů těžařů se zvažuje, že Pi se pro nové těžaře uzavře a nebude možné se tak připojit.

Kdybyste se mohl vrátit v čase o pár let, investoval byste do Bitcoinu?

Samozřejmě! Hloupá otázka. Pokud byste tak učinil, ta investice by vám přece přinesla zhodnocení v řádu tisíců procent. Cena za 1 Bitcoin šla na aktuálních 18 600 dolarů. Z řady mladých lidí udělal Bitcoin milionáře.

Jaký osud bude mít kryptoměna Pi?

Kryptoměna Pi má mnohem větší potenciál než kdy měl Bitcoin, protože k těžení nepotřebujete drahou serverovou techniku a komplikované know-how. Stačí vám jen chytrý mobilní telefon. I moje babička to zvládne.

Můžete si nechat ujít takovou investiční příležitost?

Nejspíš ano. Ale pak mi nepište za pár let, že jste udělal obrovskou chybu, když jste si nestáhl aplikaci zdarma a nevyužil pozvání, které jsem vám nabídl.

Stáhněte si zdarma aplikaci k těžení Pi do svého telefonu již dnes

Nač to odkládat? Čím dříve se zapojíte, tím více vytěžíte. A po ICO si můžeme při skleničce dobré whiskey mnout ruce na našich jachtách o tom, jak chytré investiční rozhodnutí jsme udělali.

Více informací a odkaz ke stažení získáte na oficiálních stránkách projektu Pi: https://minepi.com/

Do aplikace se připojíte jen díky mé pozvánce

Až si aplikaci stáhnete, vyzve vás k zadání kódu. Ten vám samozřejmě poskytnu. Stačí napsat kód jkpj22. Tím aktivujete aplikaci a začnete těžit.

Udělal jsem dobrou věc. A nebo z toho něco mám?

Nebudu vám lhát. Když se zaregistrujete, budu těžit větší rychlostí. Já jsem o této investiční příležitosti přesvědčen. Jsem připraven v následujícím roce investovat kolem 100 000 Kč do reklamy. Vím, že to moc není, pro začátek to ale bude stačit.

Ozvěte se mi a já vám rád poskytnu další informace.