logo

Prodej služby - webhosting webroad.cz

webroad.cz
hourglass
Končí
17.12.2020 v 17:11
biders
Vyhráva K*****5

Aktuální cena
3 050

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.


Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
09:44
Typ webu
Hosting
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
0
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Téma
Internet
Než přistoupím k dalším krokům, nabízím webhosting www.webroad.cz tak, jak je. To znamená se stávajícími zákazníky i závazky za jeho chod. Zájem o provozování hostingových služeb se časem posunul jinam, proto jej nabízím zde, než vyzvu zákazníky aby přešli jinam. Platících zákazníků je momentálně 9, tudíž jde o pár webů, které mají potenciál buď migrovat do jiné infrastruktury, nebo lze celou službu dále rozvinout, propagovat a rozběhnout ji. Techniky - Hosting byl dříve provozován na fyzickém serveru, nyní je hostován na virtuálce u spol. wedos. Měsíční poplatek je 533 Kč, na hostingu je klasická instalace Linux (Debian) + Apache + PHP + MySQL. Administrace je pomocí ISPConfig. Čili předmětem nabídky je DNS záznam webroad.cz, root přístup k serveru, převedení pronájmu virtuálního privátního serveru u spol. Wedos včetně dat na serveru umístěných, přístup k administrativním mailovým účtům, admin přístup k databázi, přístup k do adminiostrace poskytovatele VPS.