logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Nabízíme programování na míru a návrh software: PHP, Symfony, Nette, Wordpress, WooCommerce, Prestashop, Android, iOS, React, Linux.

hourglass
Skončil
14.12.2020 v 18:19
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
3.1.
Jsme síť profesionálů specializovaných na různá odvětví webu. Děláme systémovou integraci, vyvíjíme firemní webové stránky a blogy, vytváříme software na míru a management software, tvoříme mobilní aplikace jak pro Android, tak pro iOS.

Společnost KRITEK, s.r.o. vyvinula solidní organizační strukturu a vývojový proces, který zaručuje kvalitu a spolehlivost vyvinutého softwaru.

Sídlíme v Praze v České republice, ale jsme přítomni v celé Evropě, a to díky partnerství s profesionály a společnostmi působícími ve stejném odvětví.

Technologie, které používáme nejvíce, jsou následující:
PHP / Symfony, Nette, Wordpress, WooCommerce, Prestashop, Magento, ShopWare, Oxid, MySql, PostgreSql, Android, iOS, Flutter, React, GitLab, Git, Redmine, Jenkins, Ubuntu, Linux.

Po více než 15 let je standardem naší práce čistě home office, což nám umožňuje optimalizovat náš workflow na maximum, a díky tomu jsme také připraveni na tento světový nouzový stav. 

Našimi zákazníky jsou většinou evropské společnosti, jako příklad můžeme uvést společnosti SimpleSurance GmbH, DigiTouch SpA a Déhora Consultancy Group.


Těším se na Vaši odpověď.

S pozdravem

Michele Mancini
mancini@kritek.eu
KRITEK, s.r.o.
SOFTWARE & WEB DEVELOPMENT
https://www.kritek.eu
https://www.linkedin.com/company/kritek
https://www.linkedin.com/in/michelemancini
https://navolnenoze.cz/prezentace/michele-mancini
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".